Gimtadienis, Kalėdos ar bet kuri kita šventė, kai tenka laužyti galvą, ką padovanoti draugams ir artimiems žmonėms? Būkite originalūs ir mylimiausiems žmonėms padovanokite laisvę judėti nevaržomiems skausmo bei diskomforto!  Pasinaudoję šiuo dovanų kuponu jūsų artimieji ar draugai turės galimybę pasidaryti išsamų statinį eisenos ar dinaminį bėgimo tyrimą, užsisakyti ortopedinius vidpadžius sportui ar kasdieniniam naudojimui.

Taip pat šio kupono turėtojas pagal poreikį galės pasirinkti ortopedinę avalynę, kineziterapijos priemonę ar bet kurį kitą jam tinkamiausią pirkinį iš viso mūsų turimo prekių asortimento. Puoselėkite savo ir artimųjų sveikatą rinkdamiesi dovanas Pes Planus!

 Dovanų kuponus galite įsigyti 3 būdais:

I. Perkant e.parduotuvėje. Dovanų kuponą, po sėkmingo apmokėjimo, galime atsiųsti:
- Jums, ar dovanos gavėjui; 
- į pašto skyrių;
- į LP Express paštomatą.
Kurjeris kuponą pristato per 1-2 darbo dienas. Pristatymo mokestis priklauso nuo pristatymo būdo pasirenkamo užsakymo metu.

Dovanų kupono nominalai: 5€, 10€, 20€, 30€, 50€ ( arba galite pasirinkti norimą sumą pildydami krepšelį juos sumuojant (pvz norint įsigyti dovanų kuponą lygų 25€ jums reikės pasirinkti 20€ ir 5€ nominalo kuponus ).

IIĮsigyti  dovanų kuponą mūsų parduotuvėse dovanų kuponą galite mokėti grynaisiais arba mokėjimo kortele.

IIINusprendus įsigytElektroninį dovanų kuponą jis  į pirkimo metu nurodytą el.paštą atsiunčiamas sekančią darbo dieną po sėkmingo apmokėjimo.

Norėdami užsisakyti elektroninį dovanų kuponą prašome atlikti sekančius veiksmus:

1. Perveskite pinigus pageidaujamai dovanoti sumai į UAB „PES PLANUS“ .
(įm. k: 302791242), banko sąskaitą LT 737300010131646657, AB Swedbank, Banko kodas: 73000.
Pavedimo paskyroje parašykite „DOVANŲ KUPONAS“.

2. Parašykite el.laišką adresu info@pesplanus.lt, jame nurodydami asmens, kuriam skiriamas kuponas vardą ir pavardę, dovanojamą pinigų sumą, mokėtojo vardą, pavardę.

Jeigu iškilo klausimų skambinkite mums telefonu : +37068560010

 

 

 

 

 

 

Konsultacija telefonu

+370 685 60010

Perkant už 25€ ir daugiau į paštomatą prekes pristatysime NEMOKAMAI!