Gimtadienis, Kalėdos ar bet kuri kita šventė, kai tenka laužyti galvą, ką padovanoti draugams ir artimiems žmonėms? Būkite originalūs ir mylimiausiems žmonėms padovanokite laisvę judėti nevaržomiems skausmo bei diskomforto!  Pasinaudoję šiuo dovanų kuponu jūsų artimieji ar draugai turės galimybę pasidaryti išsamų statinį eisenos ar dinaminį bėgimo tyrimą, užsisakyti ortopedinius vidpadžius sportui ar kasdieniniam naudojimui.

Taip pat šio kupono turėtojas pagal poreikį galės pasirinkti ortopedinę avalynę, kineziterapijos priemonę ar bet kurį kitą jam tinkamiausią pirkinį iš viso mūsų turimo prekių asortimento. Puoselėkite savo ir artimųjų sveikatą rinkdamiesi dovanas Pes Planus!

 Dovanų kuponus galima įsigyti bet kokiai pinigų sumai.
Juos galima įsigyti mūsų parduotuvėse už juos apmokant kasoje grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele.

 Jeigu pageidaujate gauti dovanų kuponą internetu arba jūsų nurodytu adresu:

1. Perveskite pinigus pageidaujamai dovanoti sumai į UAB „PES PLANUS“ .
(įm. k: 302791242), banko sąskaitą LT 737300010131646657, AB Swedbank, Banko kodas: 73000.
Pavedimo paskyroje parašykite „DOVANŲ KUPONAS“.

2. Parašykite el.laišką adresu info@pesplanus.lt, jame nurodydami asmens, kuriam skiriamas kuponas vardą ir pavardę, dovanojamą pinigų sumą, mokėtojo vardą, pavardę ir kokį (elektroninį ar popierinį) dovanų kuponą norite gauti. Jeigu pageidaujate gauti elektroninį dovanų kuponą nurodykite el. pašto adresą, kuriuo, gavus apmokėjimą, išsiųsime kuponą.

 Galite pasirinkti:

Elektroninį dovanų kuponą.
Išsiųsime jį elektroniniu paštu, ir Jums beliks jį atsispausdinti.


Popierinį dovanų kuponą. Jis bus išsiųstas nurodytu adresu. (Kurjeris kuponą pristato per 1-2 darbo dienas. Pristatymo mokestis 3,50eur)

 

Jeigu iškilo klausimų skambinkite mums telefonu : +37068560010