Kelio įtvaras girnelės centravimui PATELADYN
Prekės kodas: 07085
Gamintojas: Sporlastic (Vokietija)
Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas.
Rekomenduojama: • girnelės subliuksacija; • chondropatija; • chondromaliacija; • gonartrozė; • girnelės hipermobilumas; • pasikartojantis ar nuolatinis girnelės išnirimas; • priekinio kryžminio raiščio laisvumas; • girnelės nuosavo raiščio tendinitas; • konservatyvus / pooperacinis gydymas.
Kaina:
Kiekis:
+ -

Įtvaras Pateladyn savo stuktūra pasižymi tuo, kad išorinėje įtvaro pusėje esanti pusžiedžio formos silikoninė pelotė kartu su papildomais įtvaro dirželiais atlieka aktyvią raumenų medializaciją (išlygina tempiamosios plačiosios šlaunies fascijos raumens jėgos balansą) ir atlieka pasyvų girnelės centravimą, o vidinėje įtvaro dalyje esanti pelotė centruoja girnelę. Tiek viena, tiek kita pelotė stimuliuoja giliuosius jutimus. Propriorecepcija (tai giliojo jutimo sąvoka, apimanti ir statokinetinį jutimą (informaciją apie kūno padėtį erdvėje). Ji atsiranda dirginant odos, raumenų, sąnarių, sausgyslių ir fascijų receptorius. Dirginimas priimamas ir paverčiamas nerviniu impulsu. Propriorecepcija apima tris jutimus: padėties, judėjimo ir jėgos, kurie stimuliuoja intrapateliarinį spaudimą. Modernios technologijos, anatomiškai išmegztas kompresinis įtvaras sutvirtina kelio sąnarį, mažina patinimą ir aktyvina kraujotaką, nesiraukšlėja pakinklio srityje. Įtvaro gamyboje naudojamos medžiagos leidžia odai kvėpuoti ir gerai išgarina drėgmę. 

 

Dydis 1 2 3 4 5 6 7
Apimtis po keliu(14cm) iki 28 iki 31 iki 34 iki 37 iki 40 iki 43 iki 46
Apimtis virš kelio(14cm) iki 38 iki 41 iki 44 iki 47 iki 50 iki 53 iki 56

Kelio įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Kelio įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinių prekių kokybės ir kainos internetu santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre. Įtvarai gali būti įsigyjami iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu arba parduotuvėse Vilniuje  adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Įtvarai siunčiami į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus kojų, rankų, stuburo ir kt. įtvarų pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).