Raktikaulio įtvaras (vaikams ir suaugusiems)
Prekės kodas: 3002
Gamintojas: MEDIROYAL (Švedija)
Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas.
Rekomenduojama: • raktikaulio skilimas; • raktikaulio lūžis; • įvairios krūtinės deformacijos; • nedideli kifotiniai ir skoliotiniai stuburo iškrypimai.
Kaina:
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

Galimas užsakymas telefonu +370 685 60010

 

Pristatymas į LP EXPRESS terminalą
Pristatymo kaina 3.80€
Pristatymas į Lietuvos pašto skyrių
Pristatymo kaina 3.80€
Pristatymas į Omniva terminalą
Pristatymo kaina 3.80€
Pristatymas visoje Lietuvoje
Pristatymo kaina 3.50€
Atsiėmimas parduotuvėje

Apmokėjimas

Bankiniu pavedimu

Elektronine bankininkyste

Kortele arba grynais pristatymo metu

Minkštas ir patogus įtvaras gerai atveda  pečius atgal  ir tuo mažina išilginę apkrovą raktikauliui, kas apsaugo nuo lūžgalių pasislinkimo. Įtvaras pagamintas iš vandeniui neimlios medžiagos todėl galėsite praustis po dušu. Turime vaikams pritaikomus dydžius.

 

Matavimo instrukcija:
Matuoti pradėkite nuo tarpumenčio.Tada veskite centimetro juostelę aplink petį, pažastį ir grįžkite į tarpumentį. Jei apimtis  tinka tiek  vienam tiek ir kitam dydžiui  - rekomenduojame  rinktis mažesnį. 

 

 

Dydis

1

  (kūdikiams)

2

   (vaikams)

3

  (S/M dydis)

4

  (M/L dydis)

5

  (L dydis)    

 6

  (XL dydis) 

  ( cm) 35-40 47-54 55-70  65-80  75-90 88-105

KAIP PASIRINKTI DYDĮ IR UŽSIDĖTI ĮTVARĄ ŽIŪRĖKITE  VIDEO:

Peties įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Peties įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinių prekių kokybės ir kainos internetu santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre. Įtvarai gali būti įsigyjami iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu arba parduotuvėse Vilniuje  adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Įtvarai siunčiami į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus kojų, rankų, stuburo ir kt. įtvarų pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).