Anglies pluošto kojos aparatas KA3-6/A
Prekės kodas: KA3-6/A(PP)
Rekomenduojama: • Hemiplegija (vienpusis paralyžius); • Paraplegija ir tetraplegija; • Kojos monoplegija; • Vidinių ortopedinių protezų, implantų, transplantatų nepatikslinta komplikacija; po kelio sąnario ortopedinių protezų implantų išėmimo; • Įgimtas blauzdos ir pėdos nebuvimas; • Išilginis redukcinis blauzdikaulio defektas
Užsakymas pradedamas vykdyti tik po specialisto konsultacijos. Jums reikia atvykti adresu T.Ševčenkos g. 16H, Vilnius.
Visi patiekti laukeliai formoje bus naudojami suasmeninto pasiūlymo paruošimui.
+370 685 60010

Šių įtvarų gamyboje yra panaudota pažangiausia medžiaga - anglies pluoštas, kuris yra naudojamas aviacijoje, aeronautikoje, automobilių bei sporto įrangos pramonėje. Iš šios medžiagos pagaminti įtvarai yra ploni, lengvi, lankstūs ir ilgaamžiai. Taip pat viena iš svarbiausių jų savybių yra ypatinga amortizacija. Įtvaras reguliuojami specialių dirželių pagalba. Kraštai apdirbami taip, kad apsaugotų nuo trinties. Įtvaras apima šlaunį, blauzdą ir pėdą. Jo dalys sujungiamos lankstais per kelio sąnarį su kelio sąnario lenkimo reguliuojamąja detale. Užtikrina sąnarių stabilumą, koreguoja deformacijas.

Individualūs gaminiai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Individualūs gaminiai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus