Pėdos didžiojo piršto treniruoklis
Prekės kodas: 04-2522
Gamintojas: Inflex (Lenkija)
Rekomenduojama: • kojos nykščio „Hallux valgus“ deformacija
Kaina:
4.00€
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

Šis kojos nykščio treniruoklis skirtas mažinti Hallux valgus deformaciją.
Hallux valgus – tai pėdos pirmojo piršto iškrypimas (išsišokęs kauliukas). Šios deformacijos atsiradimo priežastis nėra pilnai ištirta, bet nustatyta, kad keli veiksniai turi įtakos deformacijos atsiradimui:

  • nepatogi, siaura avalynė bei aukštakulniai
  • skersinio pėdos skliauto nusileidimas
  • išilginio vidinio pėdos skliauto nusileidimas (plokščiapadystė), kuomet perspaudžiamas I padikaulis stovėjimo, ėjimo, bėgimo metu
  • nykščio sąnario hipermobilumas
  • užpakalinės blauzdos dalies raumenų įtampa ir Achilo sausgyslės sutrumpėjimas
  • tiesiamosios nykščio sausgyslės sutrumpėjimas
  • raumenų disbalansas tarp nykščio atitraukėjų ir pritraukėjų

Didesnis nei 15 laipsnių kampas tarp I padikaulio ir nykščio yra laikomas Hallux Valgus deformacija. Didėjant šiai pėdos deformacijai susidaro skausminga kaulinė išauga (egzostozė), nuospauda. Vėliau skausmas progresuoja pirštai dar labiau krypsta į išorę, dažnai deformuojami kitų pirštų sąnariai, dėl to sumažėja pėdos funkcionalumas, sutrinka biomechanika. Deformacija nėra pilnai išgydoma, bet įmanoma sustabdyti jos progresavimą.
Būtent šis treniruoklis, naudojamas kartu su kitomis pagalbinėmis priemonėmis, gali pristabdyti deformacijos vystymąsi, stiprindamas raumenis, reikalingus palaikyti taisyklingai nykščio padėčiai, dėl ko sumažėja ir skausmas.

Rekomenduojama kojos nykščio treniravimą atlikti po 3 minutes du kartus per dieną laipsniškai ilginant treniravimo laiką iki 7 minučių.

 

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėse Vilniuje adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).