Masažiniai kilimėliai

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-4 iš 4 prekės(-ių)

Reabilitacijos būdas, kuriam naudojamas platus kineziterapijos priemonių spektras, yra vadinamas kineziterapija. Masažiniai kamuoliai, gumos, volai, kilimėliai ir kt. – tai priemonės, padedančios stiprinti viso kūno raumenis ar tikslines jų grupes, taip pat raumenis atpalaiduoti, treniruoti, šios priemonės naudingos ir sąnariams, koreguojant laikyseną, atliekant reabilitacijos pratimus po traumų ir kt. Labai populiarų ir funkcionalūs šioje priemonių gausoje yra masažiniai kilimėliai.

 

Kas yra masažiniai kilimėliai?

Masažinis kilimėlis yra nedidelė, bet aukštu funkcionalumu ir paprastu naudojimu pasižyminti kineziterapijos priemonė, padedanti efektyviai masažuoti pėdas ir atsipalaiduoti ar sėkmingai kovoti su pėdų nuovargiu, kitu diskomfortu bei problemomis. Akupresūros masažiniai kilimėliai tiks ne tik kojoms, bet ir nugarai, kaklui.

Kokia masažui skirtų kilimėlių nauda?

Kojoms skirtas masažinis kilimėlis bus nepamainomas, jei dirbate stovimą darbą, daug keliaujate pėsčiomis ar tiesiog dažnai vargina kojų skausmas, pėdų nuovargis. Pėdoms skirtų masažinių kilimėlių nauda netruksite įsitikinti – jie efektyviai stimuliuoja ir aktyvina medžiagų apykaitą, teigiamai veikia kraujotaką pėdose, nepriekaištingai masažuoja ir atpalaiduoja raumenis, sparčiai pašalindami pėdų, kojų nuovargį. Pėdose esančių refleksinių taškų masažavimas juntamas ne tik galūnėse – toks kilimėlis prisideda ir prie vidaus organų veiklos normalizavimo bei imuninės sistemos stiprinimo. Dar vienas privalumas – kompaktiškumas, tad masažinį kilimėlį galite imti į kelionę, neštis į darbą ir bet kada atsiradus poreikiui pasirūpinti savo pavargusiomis pėdomis, komfortu bei bendra savijauta.

Jums siūlome ir akupresūros masažinius kilimėlius, kurie bus nepamainomi esant raumenų įtampai, varginant galvos, kaklo ar nugaros skausmui, pėdų nuovargiui, išialgijai, taip pat kovojant su stresu bei nemiga. Negana to, toks masažinis kilimėlis naudingas ir esant celiulitui! Be jau minėtų aspektų, šių kilimėlių naudų sąrašą verta pratęsti įrašant ir dar kelis punktus: jis gali padėti esant bendram silpnumui, bus efektyvi pagalba diskomfortą keliantiems raumenų spazmams, varginant virškinimo sutrikimams, artritui. Kilimėlio spygliuoti akupunktūriniai diskai suteikia taškinio masažo efektą. Vos po 20–30 minučių pajusite procedūros efektyvumą.

Masažiniai kilimėliai mūsų asortimente

  • Mūsų asortimente esantys masažiniai kilimėliai pagaminti naudojant kokybišką propileną, tad pasižymi atsparumu vandeniui – sėkmingai naudosite ir patalpose, ir lauke.
  • Masažinių kilimėlių ilgis – 172 cm, o plotis – 35 cm. Kilimėlis patogiai suvyniojamas, todėl lengva transportuoti, neštis kuprinėje ar rankinėje.
  • Akupunktūriniai kilimėliai pagaminti iš medvilnės bei netoksiško plastiko, tad yra malonūs odai, nealergizuoja ir dovanoja geriausią naudojimosi kilimėliu patirtį.
  • Akupresūros kilimėlių matmenys yra 74x67x43 cm.

Kur įsigyti kokybiškų masažinių kilimėlių?

Jei norite atsakingai rūpintis savo sveikata ir svarstote, kur įsigyti kokybišką, patvarų bei funkcionalų masažinį kilimėlį kojoms ar nugarai? Siūlome rinktis mūsų asortimente. „Pes Planus“ ortopedijos centrus rasite Vilniuje, o negalintys atvykti patogiai ir greitai gali pirkti internetu. Siūlome ne tik masažinius kilimėlius, bet ir kitas kineziterapijos priemones suaugusiems bei vaikams: masažinius volus, ortopedinius kamuolius, elastines juostas ir kt.

Aukšta kokybė, patraukli kaina, profesionalus ir dėmesingas aptarnavimas – tai, ką siūlome kiekvienam mūsų klientui. Jei nežinote, koks kilimėlis tiktų Jums, patarsime ir padėsime išsirinkti tinkamiausią kineziterapijos priemonę.