Ausies protezas -3

Ausies protezas -3
EPT-Ausis-3
Užsakymas pradedamas vykdyti tik po specialisto konsultacijos. Jums reikia atvykti adresu Naugarduko g. 98, Vilnius.

Ausies protezas skirtas naudoti kaip ausies dalį arba visą ausį pakeičiantis elementas. Jie gaminami iš medicininio silikono ir papildomos sintetinės protezavimo medžiagos.
Gaminiai gali būti įvairaus kietumo, kad būtų gaunamas panašus elastingumas, kaip aplink esančių audinių. Paprastai ausies protezą geriausia formuoti pagal sveiką ausį. Todėl patyręs profesionalus protezuotojas atliks modeliavimą pagal veidrodinio atspindžio principą ir sukurs harmoningą viso veido vaizdą.
Taip pat būtina atsižvelgti į anatomines savybes. Naudojant tinkamai pagamintą produktą gali vėl pagerėti garso pelengavimas. Taip pat gali būti išsprendžiama klausos aparato arba akinių dėvėjimo problema. Kasdienėje paciento veikloje ausies protezas turėtų būti kuo mažiau pastebimas.Ausies protezo spalva ir forma pritaikoma pagal paciento anatomiją vizito metu. Jei pacientui reikalingi protezai abiejose pusėse, siekiant atkurti buvusią veido formą labai pravartu turėti nuotraukų iš paciento praeities. Todėl ausies protezai visada gaminami individualiai kiekvienam pacientui.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).