Individualus anglies pluošto kojos įtvaras KT1/A

Individualus anglies pluošto kojos įtvaras KT1/A
Rekomenduojama:
  • kabanti pėda
  • čiurnos sąnario nestabilumas
  • lateralinio pakinklio nervo pažeidimas
  • spazminis cerebrinis paralyžius
  • spazminė hemiplegija
  • paraplegija
  • tetraplegija
  • vangioji paraplegija
KT1/A(PP)
Užsakymas pradedamas vykdyti tik po specialisto konsultacijos. Jums reikia atvykti adresu Naugarduko g. 98, Vilnius.

Šių įtvarų gamyboje yra panaudota pažangiausia medžiaga - anglies pluoštas, kuris yra naudojamas  aviacijoje,  aeronautikoje, automobilių bei sporto įrangos pramonėje. Iš šios medžiagos pagaminti įtvarai  yra  ploni, lengvi, lankstūs ir ilgaamžiai. Taip pat viena iš svarbiausių jų savybių yra ypatinga amortizacija. Įtvarai  reguliuojami specialių dirželių pagalba.

Anglies pluoštas tai labai tvirta, atspari veikančioms gniuždymo jėgoms medžiaga. Gaminiai iš anglies pluošto yra lengvi. Vienas iš svarbiausių produkto iš anglies pluošto privalumų yra tas, kad po technologinio apdirbimo išgaunamas „spyruokliavimo“ efektas, kuris labai palengvina žingsniavimą, taip pat su jais galima netgi bėgioti (tokie ortezai dar vadinami DAFO (dynamic ankle-foot orthosis).

  Anglies audinio produktai lėčiau susidėvi, t. y. jų mechaninės savybės nesusilpnėja nuolatinio apkrovų ciklo metu. Ortezai yra gerokai patvaresni ir išlieka funkcionalūs gerokai ilgiau nei analogiški produktai, pagaminti iš kitų medžiagų. Vienas iš didžiausių šių ortezų privalumų – ortezo lengvumas ir plonumas. Dėl šių priežasčių pacientas gali vaikščioti beveik nejusdamas ortezo svorio, bei įsidėti ortezą į avalynę. Anglies ortezai gaminami taip pat formuojant ir sluoksniuojant ant gipsinio modelio

Čiurnos įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Čiurnos įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).