Individualus plastikinis kojos įtvaras KT1-5

Individualus plastikinis  kojos įtvaras KT1-5
Rekomenduojama:
  • esant parezei ir/ar po insulto
  • šlaunikaulio apatinės dalies lūžis
  • blauzdikaulio viršutinės dalies lūžis
  • blauzdos dauginiai lūžiai
  • po operaciniu periodu
KT1-5
Užsakymas pradedamas vykdyti tik po specialisto konsultacijos. Jums reikia atvykti adresu Naugarduko g. 98, Vilnius.

Šio įtvaro gamybai naudojamas specialus aukštatemperatūris  plastikas, iš  kurio  pagaminti įtvarai yra lengvi, tvirti, bei kartu pralaidūs ir rentgeno spinduliams.  Įtvaras gaminamas ant paciento kojos, todėl idealiai atitinka apimtis ir gerai imobilizuoja. Įtvaras  reguliuojamas specialių dirželių pagalba, kadangi toks tvirtinimo būdas leidžia lengvai jį nuimti kai reikia perrišti žaizdas ar reabilitacijos periodu.

Individualūs įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Individualūs įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).