Gydomieji masažai

Gydomasis - klasikinis masažas
Gydomasis - klasikinis masažas
Šio masažo pagrindinė nauda - viso kūno atpalaidavimas. Tai galima pasiekti skiriant dėmesį tam tikroms įtemptoms kūno sritims arba sistemiškai atliekant viso kūno masažą..
Gydomasis pėdų masažas
Gydomasis pėdų masažas
Gydomojo pėdų masažo terapija padės efektyviai gydyti įvairias pėdų problemas, gerinant kraujotaką ir atpalaiduojant vidinius, pėdoje esančius audinius..
Giliųjų audinių masažas
Giliųjų audinių masažas
Ši masažo metodika skatina kraujotaką, taip siekiant atpalaiduoti raumenis ir susidariusius skausmingus taškus, dar kitaip vadinamais trigeriniais taškais..
 Sportinis masažas
Sportinis masažas
Naudojama masažo technika, padėsianti atpalaiduoti įsitempusius raumenis, pagerinti kraujotaką bei aktyvuoti norimus raumenis..
Limfodrenažinis masažas
Limfodrenažinis masažas
Tai efektyvus būdas kovai su celiulitu, suaktyvinti medžiagų apykaitą ir kraujotaką, sumažinti kojų patinimus bei reguliariai atliekant išvengti venų varikozės, kojų nuolatinio tinimo..

Pes Planus gydomojo masažo specialistas padės jums atsipalaiduoti ir džiaugtis geresne savijauta. Masažai yra viena iš terapinių priemonių leidžiančių: greičiau atsigauti po traumų ar operacijų, sumažinti patiriamą skausmą, įtampą ar pagelbėti kovoje su kitomis sveikatos problemomis. Pes Planus klinikoje atliekami gydomieji masažai Vilniuje tinka tiek paaugliams, tiek įvairaus amžiaus suaugusiems. Padėkite sau ar savo artimam pasijausti geriau ir registruokitės masažui jau šiandien.

Gydomasis klasikinis masažas – nauda

Gydomasis klasikinis, pavyzdžiui, stuburo masažas yra visapusiškai naudingas žmogui. Gydomieji masažai stimuliuoja audinius ir pagerina kraujotaką, todėl raumenys geriau aprūpinami deguonimi ir maistinėmis medžiagomis. To rezultatas - mažesni skausmai, slopinami diskomfortą keliantys pojūčiai, žmogus jaučiasi atsigavęs.

Šis masažas padeda:

  • Mažinti nuo streso atsiradusią įtampą įvairiose kūno srityse;
  • Slopinti raumenų įtampą ar pašalinti mazgus.
  • Atsikratyti nemalonių pojūčių, skausmo, spazmų, kurie atsiranda darant tam tikrus judesius ar sportuojant.

Ypač veiksmingas yra gydomasis nugaros masažas. Specialistai skiria dėmesį jūsų turimoms ar dažniausiai pasitaikančioms nugaros problemoms bei jų sukeliamam skausmui malšinti. 

Pes Planus klinikoje atliekamas gydomasis nugaros masažas Vilniuje naudingas ir dėl to, kad jį darys profesionalūs, patyrę masažo specialistai - kineziterapeutai. Beveik visų pacientų atsiliepimai yra vienodi - gydomieji masažai Vilniuje yra naudingi bei padeda pagerinti savijautą. 

Gydomasis pėdų masažas – nauda

Gydomasis pėdų masažas - daugiau nei tik malonumas. Masažo specialistas, sesijos metu stimuliuoja pėdų refleksinius taškus.

Tokio tipo masažas gali sumažinti skausmą, stresą ir pagerinti kraujotaką kojose. Jis ypač naudingas ilgai darbe ar kasdienėje veikloje sėdintiems ar stovintiems žmonėms. Tokia rutina sukelia didžiulę apkrovą pėdoms, jos gali tinti. Jūsų kūnas pavargsta ir prašosi poilsio. Gydomasis pėdų masažas taip pat gali padėti pagerinti miegą ir net pakelti nuotaiką. Jis priskiriamas prie holistinių fizinės ir psichinės gerovės gydymo.

Lygiai 30 minučių seansas skirtas pacientams, kurie turi plokščiapėdystę, patyrė traumą ar tiesiog jaučia skausmus pėdų srityje. Norint optimalaus rezultato rekomenduojama atvykti į bent 5 masažus.

Giliųjų audinių masažas – nauda

Giliųjų audinių masažas skirtas stipriai raumenų ir jungiamojo audinio įtampai sumažinti. Daugiausia specialisto dėmesio tenka audiniams, esantiems po viršutiniais raumenimis. Ši procedūra idealiai tinka asmenims, kurie nuolat jaučia skausmą, užsiima sunkia fizine veikla arba yra patyrę rimtą traumą, reabilituojasi. 

Masažo specialistas naudoja lėtus, giliai esančius audinius stimuliuojančius judesius, taip aktyvindamas kraujotaką. Giliųjų audinių (angl. Deep tissue) masažas labai atpalaiduoja.

Ši procedūra padeda sumažinti uždegimą, esantį po oda ir raumenyse, todėl sumažėja jaučiami skausmai. Jis taip pat padeda atsigauti po traumų ir pagerinti judesių amplitudę, todėl yra vertinga terapinė priemonė sportininkams bei patiriantiems nuolatinę įtampą.

Sportinis masažas – nauda

Specialus, sportinis masažas yra skirtas įsitempusių bei pavargusių raumenų atpalaidavimui. Visgi, šios sveikatinimo procedūros pavadinimas yra kiek klaidinantis. 

Sportiniai gydomieji masažai tinka ne tik atletams ar labai aktyviai leidžiantiems laiką. Beveik bet kuriam žmogui, kuris susiduria su patempimais, sumušimais, raumenų nuovargiu ar net miego sutrikimais, sportinis masažas gali padėti sumažinti simptomus ir/ar paspartinti atsigavimą.

Limfodrenažinis masažas – nauda

Gydomasis limfodrenažinis masažas Pes Planus medicinos paslaugų centre atliekamas aparatu BTL-6000 LYMPHASTIM TOPLINE. Ši procedūra veiksmingai kovoja su celiulitu, padeda suaktyvinti medžiagų apykaitą bei kraujotaką masažuojamose kūno dalyse. Reguliarios procedūros gali padėti: sumažinti kojų tinimą, nuovargį bei užkirsti kelią venų varikozei.

Visos masažo programos pritaikomos individualiai, užtikrinant, kad gydymas atitiktų konkrečius paciento poreikius. Be to, šios įrangos veiksmingumas yra kliniškai pripažintas, todėl užtikrinami greiti ir jaučiami, matomi rezultatai.

Limfodrenažas ypač naudingas, jei kojos nuolat tinsta arba jeigu jų nuovargis trukdo mėgautis kokybišku laisvalaikiu. Susiduriant su kojų ar apatinės nugaros dalies raumenų skausmais, taip pat tiems, kurie nori atpalaiduoti raumenis po intensyvių treniruočių irgi rekomenduojamos limfodrenažinės procedūros. Šie gydomieji masažai tinka visiems paaugliams bei suaugusiems.

Kodėl dėl gydomojo masažo verta kreiptis į Pes Planus?

Masažus atlieka kineziterapeutas - masažuotojas;

  • Moderni ir šiuolaikiška klinika;
  • Individualios konsultacijos bei papildoma pagalba reabilitacijos laikotarpiu ar sergant lėtinėmis ligomis;
  • Moderni įranga limfodrenažiniam masažui;
  • Internete pateikiamas visų paslaugų kainoraštis.