Korsetas neščiosioms

Korsetas neščiosioms
Rekomenduojama:
  • Diskopatija
  • Su nėštumu susijęs radikulitas
  • Kryžkaulio sąnario skausmas
  • Hiperlordozė ir susiję nusiskundimai
Orthoteh (Bulgarija)
10107
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

96,00 €

Nėščiosios diržas sumažina  krūvį tenkantį apatinei nugaros daliai. Palaiko pilvuką ir sumažina tempimą pilvo apačioje, užtikrina taisyklingą laikyseną. Papildomų elastinių juostų pagalba stabilizavimo lygį galima prisitaikyti individualiai. Iš elastinės ir kvepuojančios medžiagos pagamintas įtvaras tvirtinamas velcro juostų pagalba, todėl naudojimas yra nesudėtingas ir patogus. Universalus korseto  dydis  tiks visu nėštumo laikotarpiu.

 

Dydis universalus Juosmens apimtis 80-125cm

Įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).