Kietas kaklo įtvaras Philadelphia

Kietas kaklo įtvaras Philadelphia
Rekomenduojama:
  • slankstelių lūžis ar išnirimas
  • tarpslankstelinio disko plyšimas
  • raumenų ar sausgyslių patempimas
  • kaklinės dalies imobilizavimas

03-8806
30,00 €

Kietas kaklo  įtvaras pagamintas iš lengvų, hipoalerginių medžiagų yra lengvai pritaikomas ir patogus naudoti. Reguliuojamas velcro juostelių pagalba.Tinka pacientams turintiems ir tracheostomą.

Dydis M L
Kaklo aukštis 8,25 10,79
Kaklo apimtis 33-40 40-48

Įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).