Plastikinis piršto įtvaras

Plastikinis piršto įtvaras
Rekomenduojama:
  • tinka visiems rankų pirštams
  • naginės falangos lūžimas
  • tiesiamosios sausgyslės sužalojimas
  • raiščių patempimas
03-0237
5,00 €

Plastikinis  įtvaras gerai įmobilizuoja piršto naginę falangą. Įtvaras tvirtinamas teipu arba pleistru. Tinkamas naudoti visiems rankos pirštams.

Dydis 2 3 4 5 5,5 6
 Piršto naginės falangos apimtis per sąnarį (cm) 5.5-6.0 6.0-6.5 6.5-7.0 7.5-8.0 8.5-9.0 9.5-10.0

Įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).