Grįžti į prekių sąrašą

Dvigubas masažinis kamuoliukas

Dvigubas masažinis kamuoliukas
Rekomenduojama:
  • raumenų atpalaidavimui
  • nugaros masažui
  • raumenų stiprinimui
  • kineziterapijos užsiėmimų metu.
03-8867
Delivery
Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.
9,00 €

Kieta sudėtimi pasižymintis dvigubas masažinis kamuoliukas yra skirtas įsitempusių ir pavargusių raumenų atpalaidavimui, mobilizacijoms.

Šis kamuoliukas pritaikytas konkrečių sričių masažavimui (pečių, dilbio, žasto, pėdos), o ypač stuburo tiesiamųjų raumenų (yra kairėje ir dešinėje stuburo pusės) masažui.
Stuburo tiesiamųjų raumenų funkcija tiesti stuburą bei kartu su giliaisiais stuburo raumenimis išlaikyti jį vertikalioje padėtyje. Dažnai dėl ilgo sėdėjimo, didelio fizinio krūvio, netaisyklingų pasikartojančių judesių, netaisyklingos, nepatogios miegojimo pozos šie raumenis yra pertempiami, atsiranda raumenų disbalansas ir skausmas, dėl to yra svarbu šiuos raumenis atpalaiduoti, ką puikiai galite padaryti su dvigubu masažiniu kamuoliuku.

Kamuoliuko matmenys: 16 x 8 cm

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).