Qmed masažinis volelis

Qmed masažinis volelis
Rekomenduojama:
  • viso kūno masažui
  • refleksoterapijai.
03-9113
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

19,00 €

Tai yra idealus produktas ne tik masažuojant pėdas, bet ir visą kūną. Volelis  yra universalus ir taip pat turi gydomąjį poveikį - mažina stresą ir raumenų įtampą. Rekomenduojama žmonėms, dirbantiems  stovimą darbą  ar esant didelėms fizinėms apkrovoms ir norint atpalaiduoti raumenis.

Dydis: 17cm x7cm

 Pratimai su masažiniu volu:

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).