MVS masažinis volas ERGONOMIC

MVS masažinis volas ERGONOMIC
Rekomenduojama:
  • Kraujo cirkuliacijos gerinimui
  • Raumenų atpalaidavimui bei masažui
  • Pilatesui
  • Po intensyvių treniruočių
MVS (Belgija)
04-050102
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

44,00 €

„Mambo Max Ergonomic Foam Roller“ yra ergonomiškai išlenktas tuščiaviduris masažnis volas, kuris leidžia atlikti daugiau pratimų bei pasiekti daugiau ir gilesnių audinių. Galite ne tik sukti volą pirmyn ir atgal, bet ir atlikti judesius į šonus. Minkštos putos kartu su mažais dygliukais puikiai tinka trigerinių taškų masažui. Centrinis griovelis sumažina stuburo spaudimą, kad būtų patogiau atlikti volavimą.

Matmenys:
• Skersmuo 15 cm;
• Ilgis 33 cm.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).