Dvigubas masažo kamuoliukas 12x24cm

Dvigubas masažo kamuoliukas  12x24cm
Rekomenduojama:
  •  raumenų atpalaidavimui
  •  kraujotakos gerinimui
SISSEL® (Vokietija)
162.094
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

19,00 €

Dvigubas masažo kamuoliukas SISSEL®  yra savaiminio masažo priemonė, skirta raumenų atpalaidavimui ir kraujotakos gerinimui. Šis kamuoliukas gali veiksmingai atpalaiduoti giliuosius raumenis ir audinius sunkiai pasiekiamose vietose. Jis tinkamas naudoti masažuojant nugaros, kaklo, kojų ir rankų raumenis, taip pat trigerinius taškus. Masažą galima atlikti stovint prie sienos, gulint ant grindų ar kilimėlio.

Nuolat naudojant šį masažo prietaisą, išlaikomas raumenų elastingumas, sumažinama fascijų įtampa, skatinama kraujotaka ir gerinama atsigavimo po fizinio krūvio kokybė.

Atliekant savimasažą rekomenduojame skausmingą tašką spausti (30-60 sek.) arba  spausti ritinėjant kamuoliuką  įvairiomis kryptimis.

Specifikacija:

Spalva: juoda

Išmatavimai: Ø 12 cm, ilgis 24 cm

Medžiaga: itin patvarus EPP (išplėstas polipropilenas)

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).