Masažinis volelis 15cm

Masažinis volelis 15cm
Rekomenduojama:
  • viso kūno masažui
  • refleksoterapijai.
PILO-3015/3
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

7,00 €

Volelis su vidutinio kietumo dygliukais maloniai masažuoja. Masažo metu pagerinama kraujotaka, atpalaiduojami įsitempę raumenys bei masažuojant pėdą aktyvinami refleksogeniniai taškai. Masažas padeda raumenims atsipalaiduoti po fizinio krūvio (sportas, jėgų reikalaujantis darbas), pagerėjus kraujotakai raumenys geriau aprūpinami maisto medžiagomis ir deguonimi ir greičiau pašalinami iš audinio apykaitos produktai, todėl išvengiama stipraus raumenų skausmo bei raumenų įtampos.

Masažuojant pėdą veikiami refleksogeniniai taškai, todėl stimuliuojama vidaus organų veikla.

Išskirtinė volelio forma užtikrina geresnį kontaktą su masažuojama vieta ir  todėl jis yra tinkamas įvairių raumenų grupių masažavimui.

Pagamintas iš aukščiausios kokybės netoksiškos PVC medžiagos.

Volelio kietumas reguliuojamas individualiai. Dydis: 15 cm x 7 cm

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).