Meyra kelio įtvaras su šoniniais metaliniais sustiprinimais

Meyra kelio įtvaras su šoniniais metaliniais sustiprinimais
Rekomenduojama:
  • menisko plyšimas
  • kelio sąnario raiščių bei sausgyslių patempimas
  • kelio sąnario nestabilumas
  • artrozė
  • po kelio sąnario ar menisko operacijų
03-9272
43,00 €

Uždedamas neopreninis kelio įtvaras atvira girnele maloniai šildo kelio sąnarį, gerai sugeria drėgmę ir greitai ją išgarina. Papildomai integruoti metaliniai lankstai stipriai stabilizuoja kelio sąnarį iš šonų, o įtvaro viršuje ir apačioje esančios juostos puikiai fiksuoja įtvarą ir neleidžia jam nusmukti. Dėvint šį įtvarą išvengiama nereikalingų, traumuojančių sąnario judesių, todėl yra skatinamas gyjimas ir mažinamas skausmas. Dėl savo struktūrinių savybių įtvaras itin tinkamas dėvėti sporto metu. Įtvaras tinka dešinei ir kairei pusei.

Dydis S M L XL
Šlaunies apimtis 15cm virš kelio sąnario (cm) 41-44 44-47 47-50 50-53

Kojos įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Kojos įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).