Grįžti į prekių sąrašą

Individualūs koreguojantys vidpadžiai EVA HARD

Individualūs koreguojantys vidpadžiai EVA HARD
Rekomenduojama:
  • kai reikia tolygiai paskirstyti pėdoms tenkantį krūvį ir ypatingai tvirtai palaikyti pėdą taisyklingoje padėtyje.
EVA HARD
Užsakymas pradedamas vykdyti tik po specialisto konsultacijos. Jums reikia atvykti adresu Naugarduko g. 98, Vilnius.

 Šie vidpadžiai gaminami individualiai Jums, todėl puikiai atitiks pėdos anatomiją. Suteikia tvirtą palaikymą pėdos skliautui, neleidžia jam nusileisti krūvio metu. Šie vidpadžiai dažniausia taikomi žmonėms, kurių plokščiapėdystė yra pažengusi. Skirtingai nuo EVA SOFT padukų, suteikia didesnį stabilumą, mažiau amortizuoja ir leidžia pėdai jaustis kompaktiškai beveik bet kokioje avalynėje, lengvai išimami. Gaminami per visą pėdą arba ¾ jos ilgio.

Esant pageidavimui, vidpadžiai gali būti padengti specialia antistatine, antibakterine sidabro jonų turinčia medžiaga, kuri užkerta kelią nemaloniam kvapui bei užtikrina ypatingą higieną.

 

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).