Grįžti į prekių sąrašą

Individualūs vidpadžiai reumatinei pėdai

Individualūs vidpadžiai reumatinei pėdai
Rekomenduojama:
  • esant reumatinei pėdai
IOV-R
Užsakymas pradedamas vykdyti tik po specialisto konsultacijos. Jums reikia atvykti adresu Naugarduko g. 98, Vilnius.

Reumatoidinis artritas – lėtinė, uždegiminė, progresuojanti autoimuninės kilmės liga pažeidžianti jungiamąjį audinį sąnarių srityje. Sergant šia liga pabrinksta ir nekrozuoja pagrindinė jungiamojo audinio struktūrinė medžiaga bei suyra kolageninės skaidulos. Tai padidina jungiamojo audinio ir kraujagyslių sienelių pralaidumą, todėl kraujo plazma ima sunktis į aplinkinius audinius, vyksta uždegiminis procesas ir yra traumuojami sąnariniai paviršiai. Daugiau nei 90 proc. visų reumatoidinio artrito atvejų labiausiai pažeidžiami čiurnos ir pėdos sąnariai.
Ligai progresuojant sąnarių padėtis gali pasikeisti, kadangi kaulai yra išstumiami iš normalios savo pozicijos

Tai gali turėti įtakos pilnapadystei, o skausmas ir diskomfortas gali būti jaučiamas išilgai užpakalinės blauzdinio raumens sausgyslės, kuri taip pat remia ir vidinį išilginį pėdos skliautą. Vidurinę pėdos dalį palaikantys raiščiai tampa silpni, todėl pėdos skliautas nusileidžia. Reumatoidinis artritas taip pat naikina sąnarinę kremzlę, dėl šios priežasties atsiranda artritinis skausmas, kuris jaučiamas tiek dėvint avalynę, tiek be jos. Ilgainiui pėdos forma gali kisti, kadangi Reumatoidinio artrito paveiktos pėdą stabilizuojančios struktūros pradeda degeneruoti.

Tai gali turėti įtakos didelės kaulinės ataugos atsiradimui ant vidinio išilginio pėdos skliauto.Taip pat atsiranda kojos nykščio ar plaktukinių pirštų deformacijos. Visi šie pakitimai itin apsunkina batų avėjimą, todėl simptomų ir diskomforto mažinimui yra naudojami specialiai reumatinei pėdai pritaikyti vidpadžiai.

Ortopediniai vidpadžiai tolygiai paskirsto pėdoms tenkantį krūvį ir padeda išlaikyti pėdą taisyklingoje padėtyje. Gerai amortizuoja. Jie pagaminti naudojant silikono plastiką bei minkštą amortizuojančią medžiagą. Išformuojami individualiai kiekvienam žmogui, kad užtikrintų maksimalų komfortą bei pėdos korekciją. 
Esant pageidavimui, vidpadžiai gali būti padengti specialia antistatine, antibakterine sidabro jonų turinčia medžiaga, kuri užkerta kelią nemaloniam kvapui bei užtikrina ypatingą higieną.

Vidpadžiai  reumatinei pėdai  išformuoti yra  taip, kad tvirtai palaikytų skersinį ir išilginius pėdos skliautus. Taip pat turi ir papildomą paminkštintą sluoksnį, einantį per visą pėdą, kuris suteikia reikiamą amortizaciją. Vidpadžių dėka, pėda yra palaikoma taisyklingoje anatominėje padėtyje. Tai padeda išvengti didesnio pėdos skliautų nusileidimo, raiščių ir raumenų pertempimo bei didesnių pėdos sąnarių deformacijų. 

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).