Individualūs korekciniai vidpadžiai (gydomieji)

Individualūs korekciniai vidpadžiai (gydomieji)
Rekomenduojama:
  • esant plokščiapėdystei , pėdų skausmams, didžiojo piršo deformacijai (Hallux valgus) ar kitoms problemoms. 
  • Padaryti iš tvirtesnių medžiagų, todėl stipriai prilaiko pėdos skliautus bei suteikia didesnį stabilumą ir pasižymi stipriomis korekcinėmis, gydomosiomis savybėmis.

*Nėra tinkami sportinėms veikloms.

SVARBU: IOV naudojimo ir priežiūros instrukciją rasite čia.

IOV-K
Užsakymas pradedamas vykdyti tik po specialisto konsultacijos. Jums reikia atvykti adresu Naugarduko g. 98, Vilnius.

Daug vaikštant ar dirbant stovimą darbą pradeda varginti nuolatiniai pėdų skausmai, atsiranda pėdos raumenų silpnumas, nusileidžia pėdos išilginis ir skersinis skliautai, pertempiama plantarinė fascija, atsiranda kulno pentinų deformacija ir pėdų skausmas, vargina nuolatinis kelių ir nugaros maudimas, o dėl padidėjusios kojų venų apkrovos pradeda tinti kojos.

Šie koreguojantys komforto vidpadžiai neleidžia pėdoms pronuoti, tolygiai paskirsto pėdoms tenkančias apkrovas, apsaugo nuo kojų ir stuburo skausmų, suteikia optimalų komforto jausmą. Šie vidpadžiai yra ploni, todėl juos paprasta įdėti į batus.Esant pageidavimui, vidpadžiai gali būti padengti specialia antistatine, antibakterine sidabro jonų turinčia medžiaga, kuri užkerta kelią nemaloniam kvapui bei užtikrina ypatingą higieną.

 

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).