Grįžti į prekių sąrašą

Dvigubas skirtukas HALLUDUO

Dvigubas skirtukas  HALLUDUO
Rekomenduojama:
  • Hallux valgus kojos nykščio deformacija
  • nuospaudms po Hallux Valgus deformacijos operacinio gydymo.
04-2523
Delivery
Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.
6,00 €

Itin malonus ir minkštas dvigubas silikoninis pirštų skirtukas yra naudojamas sumažinti Hallux valgus sukeliamiems skausmams ir diskomfortui. Hallux valgus– tai pėdos pirmo piršto iškrypimas. Didėjant šiai pėdos deformacijai susidaro skausminga kaulinė išauga (egzostozė), nuospauda. Vėliau skausmas progresuoja, pirštas dar labiau krypsta į išorę, dažnai deformuodamas kitų pirštų sąnarius. Šio skirtuko dėka pirmas ir antras pirštai yra atskiriami ir yra užkertamas kelias  kojos nykščio krypimui. Taip sumažinama MTP sąnariui tenkati apkrova, malšinamas skausmas bei yra išvengiama tolimesnių sąnario deformacijų.  Skirtukas yra labai patogus ir paprastas naudoti.

Dydis Universalus

Pakuotėje yra 2 vnt.

Informuojame, kad šios prekės higienos sumetimais grąžinti negalima.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).