Koreguojantis kojos nykščio įtvaras HALLUX STOP

Koreguojantis kojos nykščio įtvaras HALLUX STOP
Rekomenduojama:
  • Hallux valgus kojos nykščio deformacija
04-2525
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

24,00 €

  Įtvaras tvirtinamas trijose skirtingose vietose. Tai leidžia koreguoti kojos pirmojo piršto Hallux valgus deformaciją ir atvesti nykštį į taisyklingą padėtį. Hallux valgus– tai pėdos pirmo piršto iškrypimas. Didėjant šiai pėdos deformacijai susidaro skausminga kaulinė išauga (egzostozė), nuospauda. Vėliau skausmas progresuoja, pirštas dar labiau krypsta į išorę, dažnai pažeisdamas kitų pirštų sąnarius, tad šis įtvaras yra puikus būdas apsaugoti pėdą nuo didesnių deformacijų. Diržas, juosiantis pėdą, formuoja skersinį skliautą. Tai sumažina tempimą, skausmą bei diskomfortą vidinėje pėdos dalyje. Įtvaras pagamintas iš labai elastingos ir minkštos, tačiau tvirtos medžiagos, užtikrinančios komfortą jį ilgai dėvint. Tinkamas naudoti daugelyje batų, todėl jį galima dėvėti ir dienos metu.

Priemonę rekomenduojama naudoti pradedant nuo 1 valandos ir palaipsniui ilginti laiką iki 4-5 val. per dieną. Piršto atvedimo stiprumas reguliuojamas velcro lipdukų pagalba.

 

Dydis Universalus

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).