Pažastiniai ramentai

Pažastiniai ramentai
Rekomenduojama:
  • judėjimą lengvinanti priemonė

Prekė nuomojama: nuomos sąlygas rasite čia

VCBP004L
Delivery

Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas. Užsisakydami ramentus ir lazdeles pasirinkite VENIPAK kurjerių pristatymo paslaugą. Šios prekės į paštomatus ir pašto skyrius NEPRISTATOMOS.

16,00 €

Užsisakydami ramentus ir lazdeles pasirinkite VENIPAK kurjerių pristatymo paslaugą. Šios prekės į paštomatus ir pašto skyrius NEPRISTATOMOS.

Kaina nurodyta vieno vieneto. Norint užsakyti du, pridėkite juos į krepšelį.

Tvirti ir lengvi, aliumininiai  pažastiniai ramentai su paminkštintomis, keičiamomis  pažasties ir delno atramomis.  Aukštis  reguliuojamas mygtuko pagalba 2,5 cm intervalais. Maksimali apkrova 120  kilogramų. 

DĖMESIO! Norėdami tinkamai pasirinkti ramento dydį, pamatuokite atstumą nuo grindų iki pažasties. Ramento aukštis turi būti 3-5 cm mažesnis nei atstumas tarp grindų ir pažasties.

 

Dydis M L
Ramentų aukščio diapazonas nuo grindų  iki pažasties atramos 114-134 135-155

Ramentą  bei kitas judėjimą lengvinančias  priemones galima ir išsinuomoti. Nuomos sąlygas rasite ČIA.

 Apie tai,kaip pasirinkti ramentus, sureguliuoti tinkamą aukštį, bei lipti laiptais skaitykite:  https://www.pesplanus.lt/lt/info/ramentai-kaip-pasirinkti-n45

 

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).