Universalus raktikaulio įtvaras suaugusiems Fix

Universalus raktikaulio įtvaras suaugusiems Fix
Rekomenduojama:
  • raktikaulio lūžis
  • įvairios krūtinės deformacijos
  • nedideli kifotiniai ir skoliotiniai stuburo iškrypimai.
Orthoteh (Bulgarija)
20103
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

35,00 €

 Įtvaras atveda pečius atgal ir mažina išilginę apkrovą raktikauliui, kad nepasislinktų lūžę kaulo galai ir gijimas vyktų sėkmingai. Tuo pačiu yra koreguojama laikysena ir apsaugoma nuo didesnių krūtinės deformacijų. Įtvaras suteikia optimalų ir patogų spaudimą, todėl yra komfortiškas dėvėti, nes turi papildomas pagalvėles paminkštinimui. Reguliuojamas velcro juostelių pagalba.

Dydis   Universalus

Rankos įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Rankos įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).