Raktikaulio įtvaras (vaikams ir suaugusiems)

Raktikaulio įtvaras (vaikams ir suaugusiems)
Rekomenduojama:
  • raktikaulio skilimas
  • raktikaulio lūžis
  • įvairios krūtinės deformacijos
  • nedideli kifotiniai ir skoliotiniai stuburo iškrypimai.
Mediroyal (Švedija)
3002-06
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

53,00 €

Minkštas ir patogus įtvaras gerai atveda  pečius atgal  ir tuo mažina išilginę apkrovą raktikauliui, kas apsaugo nuo lūžgalių pasislinkimo. Įtvaras pagamintas iš vandeniui neimlios medžiagos todėl galėsite praustis po dušu. Turime vaikams pritaikomus dydžius.

 

Matavimo instrukcija:
Matuoti pradėkite nuo tarpumenčio.Tada veskite centimetro juostelę aplink petį, pažastį ir grįžkite į tarpumentį. Jei apimtis  tinka tiek  vienam tiek ir kitam dydžiui  - rekomenduojame  rinktis mažesnį. 

 

 

Dydis

1

  (kūdikiams)

2

   (vaikams)

3

  (S/M dydis)

4

  (M/L dydis)

5

  (L dydis)    

 6

  (XL dydis) 

  ( cm) 35-40 47-54 55-70  65-80  75-90 88-105

KAIP PASIRINKTI DYDĮ IR UŽSIDĖTI ĮTVARĄ ŽIŪRĖKITE  VIDEO:

Rankos įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Rankos įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).