Vidpadžiai kalnų slidinėjimui

Vidpadžiai kalnų slidinėjimui
Rekomenduojama:
  • kalnų slidinėjimui
Schein (Vokietija)
987635-000/40
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

85,00 €

Slidinėjant kalnuose atliekant staigius sukamosius judesius itin svarbus geras pėdų ir slidininko batų kontaktas. Jo netekus – pėda praranda stabilumą, judesiai tampa nekoordinuoti, kelis kartus padidėja rizika patirti sunkias traumas. Dažniausiai slidininkus ištinkančios traumos yra blauzdos raumenų patempimas ir plyšimas, kelio sąnario raiščių ir meniskų plyšimas ar net stresiniai blauzdos kaulų lūžiai. NovaPed sportiniai vidpadžiai, yra pagaminti naudojant inovatyvią sluoksniavimo technologiją, todėl vidpadžių konstrukcijoje yra elementai, kurie neslopina jėgų perdavimo į pagrindą. Taip pat šie vidpadžiai pasižymi smūgių absorbcijos savybėmis.

Naudojant sportinius kalnų slidinėjimo vidpadžius:
palaikomas tvirtas pėdų ir slidininko batų kontaktas;
sumažinamos keliams ir blauzdoms tenkančios apkrovos;
stabilizuojama pėda;
užtikrinamas geras slidžių valdymas;
išvengiama nuospaudų;
suteikiamos sąlygos gerinti sportinius rezultatus;

Konstrukciniai ypatumai:
palaiko ir stabilizuoja pėdos skliautus;
išformuota įduba kulnui suteikia stabilumo;
specialūs paminkštinimai vidpadžio priekinėje ir kulno srityse;
vidpadis padengtas aukštos kokybės antistatiniu ir antibakteriniu mikropluoštu.

Vidpadžių dydžiai 35-48

 Informacija:
Visi standartiniai vidpadžiai turi ilgio rezervą ( taip gaminama dėl avalynės įvairovės).Todėl , jei vidpadžiai netelpa į avalynę, reikia išimti gamyklinį vidpadį iš bato ir pagal jį apkirpti įsigyto vidpadžio priekinę dalį.

 

 

 

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).