YDA - tai aukštos kokybės laisvalaikio ortopedinė avalynė kurioje yra suderinta MADA ir komfortas, stilius ir praktiškumas. Šie batai stimuliuoja pėdų ir kojų raumenis, gerina laikyseną ir kraujotaką, saugo pėdas nuo traumų ir mažina įprastus pėdų skausmus. Avėdami YDA batus pagerinsite mikrocirkuliaciją ir kiekviena kasdienė veikla taps malonia mankšta.

 

Jei šie batai bus avimi su individualiai pagamintais vidpadžiais jie atliks gydomąją funkciją ir bus pripažįstami kaip medicinos prietaisas atitinkantis 93/42 EEB direktyvos reikalavimus. Šią avalynę su individualiai pagamintais vidpadžiais ypatingai rekomenduojame nešioti esant:
- Priekinės pėdos dalies skausmams;
- Esant biomechaninėms judėjimo problemos;
- Metatarsalgijai;
- Reabilitaciniu periodu po nedidelių priekinės pėdos dalies operacijų ( pvz. pirštų deformacijų, Mortono neuromos, plaktukinių pirštų operacijų ir pan.)
- Sergant poliartritu;
- Esant mortono neuromai;
- Artrozei.
Ši avalynė rekomenduojama avėti kaip priemonė Pirminei diabetinės pėdos prevencijai. Tačiau pažymime, kad esant pažengusiam diabetui ( papildomai esant neuropatijai, vaskulopatijai, kraujagyslių ligoms ir pan.) ji turi būti avima VISADA tik su individualiai pagamintais vidpadžiais, kuriuos pagamino licencijuoti  sveikatos priežiūros specialistai.

Konsultacija telefonu

+370 685 60010

Perkant už 45€ ir daugiau į paštomatą prekes pristatysime NEMOKAMAI!