Silikoniniai vidpadžiai su perforuotomis pėdos kvėpavimo angomis
Prekės kodas: I106
Gamintojas: QMED (Lenkija)
Rekomenduojama: • kulno skausmas; • priekinės pėdos dalies skausmas; • pooperacinis periodas; • padidintas pėdos jautrumas.
Kaina:
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

Silikoniniai vidpadžiai pagaminti iš dviejų skirtingo tankio silikono rūšių su perforuotomis pėdos kvėpavimo angomis. Jie optimaliai paskirsto slėgį pėdose – sumažina kulnui ir pėdos viduriniai daliai tenkančias apkrovas, tačiau pėdos skliauto formavimo savybėmis nepasižymi.

Vidpadžiai gaminami 36,38,40,42,44 dydžio.Todėl avint 35-36 batų dydį- rekomenduojama rinktis 36 dydį,avint 37-38 dydį -rekomenduojame rinktis 38 dydžio silikoninius vidpadžius ir t.t.

 Informacija:
Visi standartiniai vidpadžiai turi ilgio rezervą ( taip gaminama dėl avalynės įvairovės).Todėl , jei vidpadžiai netelpa į avalynę, reikia išimti gamyklinį vidpadį iš bato ir pagal jį apkirpti įsigyto vidpadžio priekinę dalį.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėse Vilniuje adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).