Viskoelastinės pakulnės Sporlastic
Prekės kodas: 07910
Gamintojas: Sporlastic (Vokietija)
Rekomenduojama: • kulkšnies, kelio ir klubo sąnarių artrozė; • kojų ilgio skirtumo kompensavimas; • Haglundo deformacija; • plantarinis fascitas su / be kulnakaulio išaugų; • būklė po pėdos ir čiurnos operacijų; • skausmas kulnakaulio srityje.
Dydis
1 2
Kaina:
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

Silikoninės pakulnės amortizuoja ir sugeria smūgius ėjimo metu, taip sumažindamos krūvį tenkantį čiurnai, keliui, klubui ir stuburui. Oranžinės  pakulnės sritis yra ypatingai minkšta,  tai leidžia sumažinti ar net panakinti skausmą esant kulnų išaugoms („kulno pentinams“).Pakulnės lengvai prižiūrimos. Tinkamos į avalynę turinčią užkulnį.

 

Dydis 1 2
Batų dydis 32-40 41-47
Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėse Vilniuje adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).