Amortizuojantis alkūninis ramentas
Prekės kodas: EDL/02/07
Gamintojas: FDI (Prancūzija)
Rekomenduojama: • judėjimą lengvinanti priemonė
Kaina:
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

Tai inovatyvus alkūninis ramentas suteikiantis amortizaciją. Ramentas sumažina smūginę jėgą tenkančią peties, alkūnės ir riešo sąnariams ėjimo metu, tokiu būdu stipriai sumažinama pervargimo bei traumų atsiradimo riziką.

Privalumai:
• Inovatyvi amortizuojanti sistema (alkūnės, riešo, peties sąnario apsauga);
• Itin lengvas (612g);
• Neslystanti, dvigubo sluoksnio, minkšta rankena ir keičiama dilbio apsauginė dalis;

Dydis M L
Žmogaus svoris 55-75 kg 75-130 kg

 

Kaina nurodyta 1 vnt.

Apie tai,kaip pasirinkti ramentus, sureguliuoti tinkamą aukštį, bei lipti laiptais skaitykite: https://www.pesplanus.lt/ramentai-kaip-juos-pasirinkti

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu santykis - tik "Pes Planus" ortopedijos centre. Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėse Vilniuje adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB ”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).