Alkūninis ramentas
Prekės kodas: 10500
Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas.
Rekomenduojama: • judėjimą lengvinanti priemonė
Kaina:
16.00€
Kiekis:
+ -

 Užsisakydami ramentus ir lazdeles pasirinkite VENIPAK kurjerių pristatymo paslaugą. Šios prekės į  paštomatus  ir pašto skyrius  NEPRISTATOMOS.

Tvirtas ir lengvas, aliumininis, atviro tipo ramentas su minkšta, ergonomiška rankena ir integruotu atšvaitu. Susegimo sistema  ledžia patogiai susegti du ramentus.  

Ramentų aukščio diapazonas  nuo žemės iki rankenos  75-98 cm (ramento aukštis reguliuojamas per 10 padėčių )

Dilbio atramos aukštis  24 cm

Maksimali apkrova 130 kilogramų. 

Ramentą  bei kitas judėjimą lengvinančias  priemones galima ir išsinuomoti. Nuomos sąlygas rasite čia

Kaina nurodyta 1 vnt.

 Apie tai, kaip pasirinkti ramentus, sureguliuoti tinkamą aukštį, bei lipti laiptais skaitykite: https://www.pesplanus.lt/ramentai-kaip-juos-pasirinkti

 

 

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu santykis - tik "Pes Planus" ortopedijos centre. Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėse Vilniuje adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB ”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).