Pažastiniai ramentai
Prekės kodas: VCBP004M
Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas. Užsisakydami ramentus ir lazdeles pasirinkite VENIPAK kurjerių pristatymo paslaugą. Šios prekės į paštomatus ir pašto skyrius NEPRISTATOMOS.
Rekomenduojama: • judėjimą lengvinanti priemonė
Dydis
M L
Kaina:
Kiekis:
+ -

Užsisakydami ramentus ir lazdeles pasirinkite VENIPAK kurjerių pristatymo paslaugą. Šios prekės į paštomatus ir pašto skyrius NEPRISTATOMOS.

Tvirti ir lengvi, aliumininiai  pažastiniai ramentai su paminkštintomis, keičiamomis  pažasties ir delno atramomis.  Aukštis  reguliuojamas mygtuko pagalba 2,5 cm intervalais. Maksimali apkrova 120  kilogramų. Ramentai yra trijų dydžių ir parduodami poromis.

DĖMESIO! Norėdami tinkamai pasirinkti ramento dydį, pamatuokite atstumą nuo grindų iki pažasties. Ramento aukštis turi būti 3-5 cm mažesnis nei atstumas tarp grindų ir pažasties.

 

Dydis M L
Ramentų aukščio diapazonas nuo grindų  iki pažasties atramos 114-134 135-155

 Pakuotėje yra 2 vnt ( 1 pora)

Ramentą  bei kitas judėjimą lengvinančias  priemones galima ir išsinuomoti. Nuomos sąlygas rasite čia

 Apie tai,kaip pasirinkti ramentus, sureguliuoti tinkamą aukštį, bei lipti laiptais skaitykite: https://www.pesplanus.lt/ramentai-kaip-juos-pasirinkti

 

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu santykis - tik "Pes Planus" ortopedijos centre. Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB ”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).

Perkant už 45€ ir daugiau į paštomatą prekes pristatysime NEMOKAMAI!