Pažastiniai ramentai
Prekės kodas: 999106
Dydis
M L
Kaina:
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

 Tvirti ir lengvi, aliumininiai  pažastiniai ramentai su paminkštintomis, keičiamomis  pažasties ir delno atramomis.  Aukštis  reguliuojamas mygtuko pagalba 2,5 cm intervalais. Maksimali apkrova 100  kilogramų. Ramentai yra trijų dydžių ir parduodami poromis.

Norėdami tinkamai pasirinkti ramento dydį, pamatuokite atstumą nuo grindų iki pažasties. Ramento aukštis turi būti 3-5 cm mažesnis nei atstumas tarp grindų ir pažasties.
Pakuotėje yra 2 vnt ( 1 pora)

Dydis S M L
Aukščio diapazonas 93-113 114-134 135-155

 Apie tai,kaip pasirinkti ramentus, sureguliuoti tinkamą aukštį, bei lipti laiptais skaitykite: https://www.pesplanus.lt/ramentai-kaip-juos-pasirinkti

 

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu santykis - tik "Pes Planus" ortopedijos centre. Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėse Vilniuje adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB ”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).