Šioje kategorijoje rasite minkštus ir kietus kaklo įtvarus, kuriuos galėsite užsisakyti internetu arba įsigyti mūsų klinikoje Vilniuje.

Kaklo įtvaras turėtų būti dėvimas po kaklo operacijų ar traumų, tokių kaip kaklo slankstelių lūžis ar išnirę stuburo kaklo dalies slanksteliai, patempti raiščiai, sausgyslės, raumenys. Įtvarai taip pat reikalingi diagnozavus osteochondrozę, esant kreivakaklystei ar įvairaus tipo neurologiniams susirgimams.

Įtvaras apsaugo kaklą, prilaiko ir fiksuoja stuburo kaklinės dalies slankstelius bei išlaiko juos teisingoje padėtyje. Kaklo įtvarai, pagaminti naudojant poroloną, yra minkšti, o anatominė smakro išpjova ir velchro juosta leidžia švelniai priglusti ir imobilizuoti kaklą, todėl ortopedinio kaklo įtvaro uždėjimas nėra sudėtingas. Po kaklo slankstelių lūžimo rekomenduojama nešioti įtvarus, pagamintus naudojant termoplastines medžiagas. Iš šių medžiagų pagaminti kaklo įtvarai yra lengvi, patogūs bei reguliuojami dirželių pagalba, todėl tinka ir vaikams. Be to, toks reguliavimo būdas leidžia itin tiksliai fiksuoti kaklą.

Kuo paprastesnis įtvaro tipas, tuo jo kaina mažesnė. Po itin sudėtingų operacijų reikalingi kieti ortopediniai kaklo įtvarai, kuo tiksliau išlaikantys reikalingą kaklo ir galvos poziciją.

Savo asortimente turime tiek minkštų, tiek kietų, tiek anatomiškai išformuotų kaklo įtvarų, kurių gamintojai – medicinos srityje gerai žinomi Vokietijos ir Šveicarijos prekės ženklai Sporlastic bei Omnimed. Tai itin didelę patirtį sukaupusios bendrovės, galinčios pasiūlyti nepriekaištingos kokybės prekes kiekvienam atvejui. Tad jei ieškote, kur pirkti universalius, tiek vyrams, tiek moterims tinkančius kaklo įtvarus, kurie bus patogūs, patvarūs bei padės kovoti su kaklo problemomis, kviečiame juos išsirinkti „Pes Planus“ klinikoje Vilniuje arba norimas prekes užsisakyti internetu.

Judėkime į priekį kartu!

Šioje kategorijoje rasite minkštus ir kietus kaklo įtvarus.

Kaklo įtvaras rekomenduojamas dėvėti po įvairaus tipo kaklo traumų, operacijų ar esant neurologiniams susirgimams. Įtvaras apsaugo kaklą, prilaiko ir fiksuoja stuburo kaklinės dalies slankstelius teisingoje  padėtyje. Kaklo įtvarai pagaminti naudojant poroloną yra minkšti. Anatominė smakro išpjova ir velchro juosta leidžia švelniai priglusti ir imobilizuoti kaklą, todėl ortopedinio kaklo įtvaro uždėjimas nėra sudėtingas. Po kaklo slankstelių lūžimo rekomenduojame įtvarą, pagamintą naudojant termoplastines medžiagas. Iš šių medžiagų pagaminti kaklo įtvarai yra lengvi, patogūs bei reguliuojami dirželių pagalba, todėl tinka ir vaikams. Toks reguliavimo būdas leidžia itin tiksliai fiksuoti kaklą.

Kuo paprastesnis įtvaro tipas, tuo jo kaina yra mažesnė. Po itin sudėtingų operacijų reikalingi kieti ortopediniai kaklo įtvarai, kuo tiksliau išlaikantys reikalingą kaklo ir galvos poziciją.

Šioje prekių kategorijoje rasite Sporlastic ir Omnimed – Vokietijos ir Šveicarijos gamintojų siūlomus kaklo įtvarus. Mūsų tiekėjai yra įvertinti ir didelę patirtį sukaupę gamintojai, galintys pasiūlyti nepriekaištingos kokybės prekes kiekvienam atvejui. Kviečiame išsirinkti kaklo įtvarus “Pes Planus” parduotuvėje Vilniuje arba užsisakyti norimas prekes internetu.

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus