Įtvaras meniskui
Prekės kodas: 07730
Gamintojas: Sporlastic (Vokietija)
Rekomenduojama: • degeneraciniai menisko pažeidimai; • menisko suspaudimas; • menisko plyšimas; • patinimas viršutinėje kelio dalyje; • konservatyviam / pooperaciniam gydymui; • Beikerio cista; • uždegiminio skysčio kaupimasis sąnaryje; • pooperacinis patinimas; • menisko ganglionas.
Kaina:
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

 Kompresinis kelio įtvaras su silikonine pusžiedžio formos pelote, šoniniais spiraliniais sutvirtinimais ir integruota fiksacija stabilizuoja, sumažina apkrovas judesio metu, masažuoja ir pagerina kraujotaką. Tokiu būdu yra malšinamas skausmas ir mažinamas tinimas. Specialus integruotas U formos kelio sąnario fiksavimas papildomai stabilizuoja ir sumažiną apkrovą tenkančią kelio sąnariui, o papildomos pagalvėlės padidina girnelės medialinės ir lateralinės sausgyslių spaudimą. Taip yra padidinamas intraartikuliarinis spaudimas ir sumažinamos apkrovos tenkančios meniskams. Modernia 3D mezgimo technologija anatomiškai išformuotas kelio įtvaras, pagamintas iš specialios kvėpuojančios ir gerai drėgmę išgarinančios medžiagos,  tolygiai priglunda ir užtikrina optimalią fiksaciją bei patogumą dėvint.

  

Dydis

1

2

3

4

5

6

7

Apimtis po keliu (14 cm)

Iki 28

Iki 31

Iki 34

Iki 37

Iki 40

Iki 43

Iki 46

Apimtis virš kelio (14 cm)

Iki 38

Iki 41

Iki  44

Iki 47

Iki 50

Iki 53

Iki 56

Kelio įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Kelio įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinių prekių kokybės ir kainos internetu santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre. Įtvarai gali būti įsigyjami iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu arba parduotuvėse Vilniuje  adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Įtvarai siunčiami į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus kojų, rankų, stuburo ir kt. įtvarų pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).