Kelio girnelės įtvaras
Prekės kodas: MR8852
Gamintojas: MEDIROYAL (Švedija)
Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas.
Rekomenduojama: • kelio skausmai; • patelofemoralinė ar šlaunies girnelės artrozė; • girnelės chondropatija; • Šlaterio liga; • pooperacinis / potrauminis reabilitacinis periodas; • keturgalvio raumens parezė; • raumenų distrofija.
Kaina:
14.00€
Kiekis:
+ -

Neopreninis įtvaras (juostelė) gerai prisitaiko prie kelio sąnario ir palaiko girnelę reikiamoje padėtyje. Įtvaro komplekte integruota papildoma pagalvėlė, stimuliuojanti infrapateliarinį spaudimą, dėl kurio yra malšinamas skausmas. Taip pat svarbu pabrėžti, kad yra sustiprinama kelio sąnario koordinacija ir neuroraumeninė reguliacija. Įtvaras lengvai reguliuojamas velcro juostelės pagalba, todėl jį labai parasta užsidėti.

Dydis Universalus( apimtis po girnele 29-42cm)

Kelio įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Kelio įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinių prekių kokybės ir kainos internetu santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre. Įtvarai gali būti įsigyjami iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu arba parduotuvėse Vilniuje  adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Įtvarai siunčiami į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus kojų, rankų, stuburo ir kt. įtvarų pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).