Pooperacinis batas
Prekės kodas: 03-5255
Skirta: Unisex
Gamintojas: QMED (Lenkija)
Rekomenduojama: • cukrinio diabeto paveikta pėda; • pėdos priekinės dalies žaizdos ir traumos; • kai pacientas negali avėti įprastos avalynės; • po pėdos operacijų.
Kaina:
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

 

Pooperacinis batas pagamintas iš orui pralaidžios sintetinės medžiagos. Atvira bato priekinės dalies konstrukcija leidžia jį lengvai užsidėti, o tvirtas bato užkulnis apsaugo nuo staigaus kojos kryptelėjimo. Trys velcro juostos reguliuoja pėdos imobilizaciją pagal individualų poreikį, todėl batą galima pritaikyti net ir ant stipriai deformuotos kojos. Speciali 8 laipsnių kampo pado profilio konstrukcija leidžia nukrauti pėdos priekinę dalį. Pooperacinis batas  pasižymi neslidžiu padu suteikiančiu stabilų sukibimą su pagrindu, todėl užtikrina maksimalų saugumą. Tinka tiek dešinei tiek kairei kojai.

Dydis

XS

S

M

L

XL

Pėdos ilgis (cm)

Avimas batų dydis

21.5

33-35

23.5

36-37

25.5

38-39

27.5

40-42

30

43-45

Pėdos įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Pėdos įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinių prekių kokybės ir kainos internetu santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre. Įtvarai gali būti įsigyjami iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu arba parduotuvėse Vilniuje  adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Įtvarai siunčiami į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus kojų, rankų, stuburo ir kt. įtvarų pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).