Darbas kompiuteriu, nuolatinis išmaniojo telefono naudojimas, aktyvus sportas ir kiti panašūs veiksniai didina riziką patirti įvairias riešo traumas, žmones vis dažniau kamuoja skausmai šioje srityje. Po riešo traumų (uždegimų, sumušimų), operacijų ar kitų susirgimų turi būti naudojamas atitinkamas riešo įtvaras.

Mes galime pasiūlyti tiek standartinius, tiek individualius riešo įtvarus. Pastarieji įtvarai gaminami naudojant  termoplastinės medžiagas. Iš šios medžiagos pagaminti riešo įtvarai yra lengvi, patogūs bei gali būti reguliuojami dirželių pagalba. Toks reguliavimo būdas leidžia lengvai nuimti įtvarą, o tai ypač svarbu, kai reikia perrišti žaizdas ar reabilitacijos periodu. Minėtų riešo įtvarų gamyboje naudojamas 3D žematemperatūris plastikas yra korėtas, pralaidus orui, o tai ženkliai pagerina žaizdos gijimą.

Riešo įtvarus įsigyti rekomenduojama ne tik po traumų ar operacijų, bet ir profilaktikai siekiant išvengti pakartotinių traumų ar intensyviai sportuojant. Jei jus domina itin platus riešo įtvarų pasirinkimas įvairiomis kainomis, jų pirkti rasite mūsų parduotuvėje Vilniuje. Dominančius gaminius užsisakyti taip pat galite internetu, o jei prieš tai norite konsultacijos telefonu, skambinkite numeriu +370 685 60010.

Riešo įtvaras   Riešo įtvaras rekomenduojamas dėvėti po riešo traumų, operacijų ar kitų susirgimų. Mes galime pasiūlyti standartinius ir individualius riešo  įtvarus. Individualūs įtvarai gaminami naudojant  termoplastinės medžiagas. Iš šios medžiagos pagaminti riešo įtvarai yra lengvi ir patogūs ir reguliuojami dirželių pagalba. Toks reguliavimo būdas leidžia lengvai nuimti įtvarą, tai ypač svarbu kai reikia perrišti žaizdas ar reabilitacijos periodu. Minėtų riešo įtvarų gamyboje naudojamas 3D žematemperatūris plastikas yra korėtas, pralaidus orui, o tai pagerina žaizdos gijimą.  

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus