Jason Markk Premium batų valymo šepetys

Jason Markk Premium batų valymo šepetys
Rekomenduojama:
  • kokybiškai avalynės priežiūrai
Jason Markk (JAV)
JM200110-1201
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

16,00 €

Jason Markk Premium  valymo šepetys pagamintas iš minkštų šerno šerių ir riešutmedžio medienos. "Premium" valymo šepetys valo rūpestingai, švelniai ir idealiai tinka delikatiems audiniams, tokiems kaip  aukščiausios kokybės oda, zomša, nubukas, drobė, medvilnė, trikotažas ir kt.  Šepetį galite naudoti drėgną arba sausą. Jei naudojate drėgną, po naudojimo būtinai gerai išplaukite ir pastatę vertikaliai ir leiskite išdžiūti

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).