Epikondilito įtvaras EPI-HiT®CLASSIC

Epikondilito įtvaras EPI-HiT®CLASSIC
Rekomenduojama:
  • epikondilitas (lateralinis „Tenisiniko“ arba medialinis „Golfo žaidėjo“ alkūnė)
07599-0/2
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

52,00 €

Dviejų dalių įtvaras stabilizuoja alkūnės ir riešo sąnarius. Masažo ir kompresijos pagalba sumažinamas raumenų ir sausgyslių tonusas, slopinamas skausmas bei aktyvinamas metabolizmas. Anatomiškai išformuota viena įtvaro dalis fiksuojama viršutinėje dilbio dalyje taip, kad vidinėje įtvaro pusėje esančios specialios pagalvėlės atitiktų medialinį ir lateralinį epikondilą. Šios pagalvėlės masažuoja įplyšusias sausgyslių vietas, pagerina audinių kraujo apytaką, todėl yra skatinamas gyjimas ir mažinamas uždegiminis procesas.

 Riešo dalyje tvirtinamas įtvaras stabilizuoja riešą ir sumažina sukimo bei lenkimo raumenų tonusą. Taip sumažinamos dilbio raumenims tenkančios apkrovos ir yra slopinamas skausmas.

Dydis 1 2
Dilbio apimtis plačiausioje vietoje 21 -24  24 -36 

Epikondilito įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Epikondilito įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).