Kineziterapija

Kineziterapija - gydymas judesiu, kurio metu palaikoma bei pagerinama fizinė būklė. Pagrindinis kineziterapijos privalumas – tai neinvazinis, nemedikamentinis gydymo metodas.

Kineziterapija Vilniuje su mūsų specialistų pagalba padės atkurti judesių funkcijas, sumažinti skausmą ir pagerinti bendrą savijautą. Mūsų komandos tikslas - padėti pacientams pasiekti geriausius rezultatus, iš naujo pažinti gyvenimo kokybę be skausmų su sveiku kūnu ir edukuoti apie sveiką judesį. Įsiklausydami į situaciją padedame rasti sprendimus bei pasirūpiname, kad po kiekvieno užsiėmimo, užsiimti aktyvia veikla ar gyventi įprastą gyvenimą būtų patogiau.

Kineziterapinis ištyrimas

Atvykusiems pirmąjį kartą atliekame viso kūno kineziterapinį ištyrimą, kurio metu kineziterapeutas nustato skausmų atsiradimo priežastis bei įvertina: judesių amplitudės ir sąnarių paslankumą, raumenų jėgą, tarpraumeninį balansą, pėdos funkciją, pėdos skliautus stabilizuojančių raumenų jėgą bei padėtį ir stabilumą.

Ištyrimas yra būtinas. Su jo pagalba specialistas nustato, kokia individuali kineziterapija būtų naudingiausia. Taip pat įvertinama, kokių pratimų ar ortopedinių priemonių labiausiai reikia. Kadangi šį procesą atlieka profesionalus Pes Planus kineziterapeutas Vilniuje, tyrimas bus itin naudingas. Jo rezultatai gali padėti pagerinti jūsų gyvenimo kokybę.

Gydymo plano sudarymas

Remiantis ištyrimo rezultatais kineziterapeutas sudaro savarankiškam darbui namuose pritaikytų kineziterapinių pratimų programą, gydymui ar kūno stiprinimui.*

Pes Planus kineziterapijos klinika Vilniuje kiekvienam klientui sudaro individualų planą, kad būtų stiprinamos problematiškiausios vietos. Gydymo planas sudaromas greitai, o jo struktūra gali skirtis, priklausomai nuo situacijos.

*Detaliai Jus supažindinsime su kiekvienu pratimu bei apmokysime juos saugiai atlikti savarankiškai. Labai svarbu, kad kineziterapija būtų atliekama su specialisto priežiūra. Tik tinkamai atliekami pratimai stiprina kūną bei padeda atgauti normalią funkciją. Efektyvios kineziterapijos pagalba taip pat yra mažinama pasikartojančių traumų tikimybė. Kartu gali būti rekomenduojami ir raumenų funkcijos (TMG), echoskopijos tyrimai ar individualūs ortopediniai gaminiai, masažai, kita.

Individuali kineziterapija

Individualūs užsiėmimai su kineziterapeutu padės sumažinti kūno skausmus, spręsti ūmias problemas, sustiprinti kūną ar reabilituojantis po traumos.

Kaip ir kiekvienoje srityje, taip ir kineziterapijoje - individualus specialisto dėmesys suteikia didžiausią naudą. Po traumos ar susiduriant su nuolatinėmis problemomis, registruokitės į individualią sesiją. Jos metu, kineziterapeutas Vilniuje įsiklausys į jūsų situaciją bei atliks tyrimus. Jų metu stengiamasi nuodugniai išanalizuoti jūsų kūno biomechaniką. Taip specialistai mato konkrečias problemas ir disbalansą, kurie trukdo sklandžiam judėjimui bei gali stebėti progresą tarp užsiėmimų.

Asmeninis dėmesys užtikrina, kad kiekvienas pratimas bei jo atlikimo technika būtų optimaliai pritaikyta jūsų poreikiams. Taip padidinamas tiek vaikų, tiek suaugusiųjų terapijos efektyvumas.

Be to, tiesioginis bendravimas su kineziterapeutu bei vietoje gaunamas grįžtamasis ryšys gali pagreitinti pažangą. Pes Planus kineziterapijos klinika Vilniuje stengiasi padėti klientams sumažinti tolesnių traumų riziką ir padidinti komfortą kasdieniame gyvenime. Užsiėmimai trunka 60 minučių.

Grupinė kineziterapija

Kineziterapija Vilniuje -  užsiėmimai vyksta Ortopedijos ir Kineziterapijos klinikoje, iki 7 žmonių grupėje, kurių metu mokomės pajusti ir kontroliuoti savo kūną, siekiame sustiprinti giliuosius ir paviršinius raumenis, ištempti ir atpalaiduoti sutrumpėjusias raumenų grandis ir kt. Mūsų klinikoje organizuojamos viso kūno stiprinimo treniruotės, užsiėmimai laikysenos gerinimui vaikams bei paaugliams, bei daug kitų užsiėmimų. Po konsultacijos su mūsų specialistais arba savu noru galima pirmą kartą išbandyti grupinę kineziterapiją nemokamai ir rinktis vienkartinių apsilankymų paketą arba 4 savaičių abonementą.

Grupėse terapijos dalyviai gali dirbti su patyrusiu specialistu bei pasiekti norimų rezultatų. Grupinė kineziterapija kuria motyvuojančią aplinką, todėl lengva siekti rezultatų ir tobulėti kartu su kitais.

Ką svarbu žinoti apie kineziterapiją?

Su specialisto priežiūra atliekama kineziterapija Vilniuje gali padėti labai įvairaus amžiaus žmonėms. Individualios ar grupinės treniruotės padeda susidūrus su šiomis problemomis:

  • Netaisyklinga laikysena;
  • Plokščiapadystė;
  • Plantarinis fascitas;
  • Lėtiniai skausmai, nestabilumai, patempimai, plyšimai;
  • Reabilitacija po operacijos.

Norint, kad šis procesas būtų efektyvus, reikia profesionalaus kineziterapeuto dėmesio. Paskyrus gydymo planą ir terapiją, po nustatyto ciklo (jis gali svyruoti nuo kelių savaičių iki ~6 mėnesių) vėl atliekamas pakartotinis ištyrimas ar konsultacija. Tada kineziterapinį gydymą galima atnaujinti arba pasidžiaugti rezultatais bei nutraukti.

Kartu su kineziterapija naudingi ir masažai. Jie taip pat skatina gijimą, mažina skausmą ar patiriamą diskomfortą.

Susisiekite su mumis!

+370 685 60010 [email protected]