Balansuojantis diskas

Balansuojantis diskas
Rekomenduojama:
  • laikysenos gerinimas
  • pusiausvyros ir koordinacijos lavinimas
  • raumenų stiprinimas
  • sėdimas darbas.
03-8601
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

23,00 €

 Tai reguliuojamo stabilumo (pripučiamas), apvalus balanso ir koordinacijos diskas, kurio kietumas reguliuojamas individualiai, pagal kiekvieno žmogaus poreikį. Šis balansinis diskas gali būti taikomas atsipalaidavimui žmonėms, kurie dirba nuolatinį sėdimą darbą. Sėdint ant nestabilaus disko atsiranda mikro judesiai, kurie neleidžia aptingti nugaros raumenims ir priverčia juos dirbti. 

Taip pat balansinis diskas padeda koreguoti laikyseną, palaiko pilvo ir nugaros raumenų tonusą ir yra puiki priemonė treniruoti vestibiuliarinį aparatą, stiprinti giliuosius nugaros bei kojų raumenis. Viena disko pusė yra dengta apvaliais dygliukais stimuliuojančiais sensomotorinius taškus, tad jis gali būti naudojamas kaip pagalbinė  priemonė pėdų masažui. Šis diskas puikiai tinka ir vaikų laikysenos, pusiausvyros bei koordinacijos lavinimui.

Disko skersmuo 33 cm. Komplekte yra pompa diskui pripūsti.

Maksimalus svoris 220 kg

 

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).