Dygliuotas volelis MAMBO MAX

Dygliuotas volelis MAMBO MAX
Rekomenduojama:
  • viso kūno raumenų masažui
  • kraujotakos gerinimui.
MVS (Belgija)
04-030121
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

13,00 €

Volelis su minkštais dygliukais suteikia malonią masažinę funkciją. Tokio masažo metu neskausmingai pagerinama kraujotaka, atpalaiduojami įsitempę raumenys, o masažuojant pėda aktyvinami refleksogeniniai taškai. Masažas padeda raumenims atsipalaiduoti po fizinio krūvio (sportas, jėgų reikalaujantis darbas), pagerėjus kraujotakai raumenys geriau aprūpinami maisto medžiagomis ir deguonimi ir greičiau pašalinami iš audinio apykaitos produktai, todėl išvengiama stipraus raumenų skausmo bei raumenų įtampos.
Volelis tinkamas įvairių raumenų grupių masažavimui.

Volelio ilgis: 16cm.

 

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).