Pirštinės kompresinių kojinių ir rankovių užsidėjimui

Pirštinės kompresinių kojinių  ir rankovių užsidėjimui
Rekomenduojama:
  • saugiai užsidėti ir nusiimti kompresines kojines.bei rankoves
Venosan (Šveicarija)
VC003
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

5,00 €

Pirštinių delninė  pusė padengta specialiais gauburėliais, kurie užtikrina geresnį sukibimą su kompresiniais gaminiais todėl lengviau ir greičiau apsimausite ir nusimausite juos. Pirštinės apsaugo nuo pažeidimų kuriuos gali sukelti aštrūs nagai, žiedai ir k.t.

Dydis 1 2
  S/M L/XL

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).