Profilaktinės pėdkelnės nėščiosioms Legline 20

Profilaktinės pėdkelnės nėščiosioms Legline 20
Rekomenduojama:
  • kojų venų ligų profilaktika
Venosan (Šveicarija)
VL344SA
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

38,00 €

Statistiškai  daugiau nei 75 % moterų nėštumo metu patiria kojų tinimo problemas, kurios labiausiai išryškėja maždaug 27 savaitę arba 7 mėnesį. Apie 35% moterų nėštumo metu kartu susiduria ir su venų varikozės problema.

Kojų edema (tinimas) ir venų varikozė tai būklės sukeltos vienos ir tos pačios priežasties – padidėjusio skysčių kiekio organizme. Tai lemia stipresnį kraujagyslių sienelių spaudimą, ypač kojų venose, kuriomis kraujas atgal į širdį teka prieš gravitacijos jėgą. Taip pat padidėja gimdos spaudimas tenkantis  dubens ir apatinei tuščiajai venai, skysčiai gali kauptis ir audiniuose. Tai apsunkina kraujo tekėjimą venomis net kelis kartus. Kartu prie šių veiksnių prisideda ir nėštumo metu sintetinamas hormonas progesteronas, kuris skatina kraujagysles atsipaliduoti, o tai yra itin palankus veiksnys kojų venų varikozės atsiradimui. Varikozės paveiktos venos gali tapti niežinčios, sukeliančios diskomfortą ir netgi skausmingos.

Venų ligų profilaktikai rekomenduojame naudoti specialias kompresines kojines. Kompresinės kojinės apspaudžia veną ir tokiu būdu susiaurina jos skerspjūvį. Pilnai savo funkcijos neatliekantys venų vožtuvėliai vėl užsidaro, taip užkirsdami kelią kraujo sugrįžimui atgal ir tvenkimuisi venose, tad kraujas be jokių kliūčių gali tekėti link širdies. Anot specialistų, profilaktines kompresines kojines turėtų nešioti kiekviena moteris, siekianti ilgą laiką išsaugoti gražias ir sveikas kojas. Todėl siūlome įsigyti VENOSAN LEGLINE profilaktines 20 mm Hg /140 den kompresines pėdkelnes neščiosioms ir taip išvengti varginančių kojų venų problemų.

Dydis XS S M L XL
Apimtis virš čiurnos sąnario ploniausioje vietoje(cm) 20-21 22-23 24-25 26-27 28-29
Apimtis 2-3cm žemiau kelio(cm) 29-31 32-34 35-37 38-40 41-43
Šlaunies apimtis (cm) 42-44 45-47 48-50 51-53 54-60

Atkreipkite dėmesį, jog prekės spalvos gali šiek tiek skirtis nuo matomų nuotraukoje. 

 Kompresinių kojinių dėvėjimas
Komrpesines kojines užsidėkite iš pat ryto, tokiu būdu neleisdami kojoms pradėti tinti arba kol patinimas nėra didelis ir būkite su jomis visą dieną, kol tenka vaikščioti ar ilgai sėdėti, o vakare nuimkite ir leiskite kojoms pailsėti. Jei keliaujate, skrendant lėktuvu arba vykstant automobiliu būtinai dėvėkite kompresines kojines ir nusimaukite jas dienos pabaigoje. Tokiu būdu apsaugosite savo kojas nuo tinimo, nuovargio ir užtikrinsite efektyvų kraujo grįžimą iš kojų į širdį. Taip pat svarbu, kad ilgai sėdint, stovint ar keliaujant judintumėte pėdas. Rekomenduotina padaryti šiek tiek kojų pakėlimų, pasukti pėdą ratu aplink čiurnos sąnarį ir, jei yra galimybė, kas pora valandų pasivaikščioti. 
Sveikų kojų palaikymas
Norint išlaikyti sveikas kojas rekomenduojama kaip įmanoma dažniau vaikščioti ir plaukioti, dėvėti patogius batus, miegoti po kojomis pasidėjus pagalvėlę, kad jos būtų šiek tiek aukščiau nei galva, taip pat kasdien pakišti kojas po drungnu vandeniu ir pamasažuoti lengvais sukamaisiais judesiais pradedant nuo kulkšnies ir baigiant kirkšnimi.
Profilaktinių ir gydomųjų kompresinių kojinių priežiūra
Skalbimo instrukcija
• Galite skalbti rankomis arba skalbimo mašina, nustačius švelnaus skalbimo programą ir įdėjus kojines į skalbimo maišelį. Vandens temperatūra – ne daugiau nei 40°C;
• Naudokite neutralų muilą švelniems audiniams (nenaudokite baliklių ar audinių minkštiklių); 
• Nevalykite cheminiu būdu ir nenaudokite jokių chemikalų;
• Nelyginkite lygintuvu;
• Nedžiovinkite ant radiatorių, tiesioginių saulės spindulių ar džiovyklėje;
• Kompresines kojines geriausia džiovinti horizontalioje padėtyje, ir leisti išdžiūti natūraliai, ištiesus jas ant rankšluoščio.
• Kojinių viršutinėje dalyje esančias silikonines tvirtinimo juostas reguliariai valykite spiritu,kad pagerėtų prikibimas.
* Saugokite kompresines kojines nuo įvairių tepalų, kremų ar aliejų, tiesioginių saulės spindulių, labai intensyvios šviesos ir karščio, kadangi visi šie veiksniai turi įtakos kompresijos sumažėjimui.

 

 

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).