Grįžti į prekių sąrašą

Individualūs vidpadžiai esant talalgijai

Individualūs  vidpadžiai esant talalgijai
Rekomenduojama:
  • esant talalgijai ( kulno skausmui)
IOV-T
Užsakymas pradedamas vykdyti tik po specialisto konsultacijos. Jums reikia atvykti adresu Naugarduko g. 98, Vilnius.

Talalgija – tai bendras kulno skausmas. Ilgai stovint ar daug vaikštant, pėdos pavargsta, atsiranda nemalonus kulno srities maudimas, o ilgainiui pasireiškia ir skausmas. Netinkamą pėdoms tenkančių apkrovų pasiskirstymą lemia nusileidę pėdos skliautai, kuomet pakinta natūrali pėdos biomechanika. 

Kulno skausmas taip pat yra susijęs ir su riebalinio sluoksnio pagalvėle esančia ties kulno sritimi. Šis sluoksnis yra atsakingas už smūgių amortizaciją, kai kulnas atsiremia į žemę. Senstant, degeneraciniai pakitimai susiję su mažėjančiu kolageno ir skysčių kiekiu lemia riebalinio sluoksnio pado srityje elastingumo sumažėjimą. Maždaug ties 40 gyvenimo metais pado riebalinis sluoksnis pradeda plonėti, mažėja kolageno, elastinių audinių ir vandens kiekis, todėl kartu tai lemia pado storio sumažėjimą. Šie struktūriniai pokyčiai sumažina riebalinio sluoksnio amortizacines savybes bei gebėjimą apsaugoti kulnakaulį.

 

Ortopediniai vidpadžiai tolygiai paskirsto pėdoms tenkantį krūvį ir padeda išlaikyti pėdą taisyklingoje padėtyje. Gerai amortizuoja. Jie pagaminti naudojant silikono plastiką bei minkštą amortizuojančią medžiagą. Išformuojami individualiai kiekvienam žmogui, kad užtikrintų maksimalų komfortą bei pėdos korekciją. 
Esant pageidavimui, vidpadžiai gali būti padengti specialia antistatine, antibakterine sidabro jonų turinčia medžiaga, kuri užkerta kelią nemaloniam kvapui bei užtikrina ypatingą higieną.

Pagrindinis  vidpadžių talalgijai  struktūrinis ypatumas, kuo jie išsiskiria iš kitų, tai - nuo kulno iki padikaulių galvučių einantis papildomas paminkštintas sluoksnis. Šis sluoksnis suteikia daugiau amortizacijos, todėl ilgai stovint ar daug vaikštant kulnas nėra papildomai apkraunamas ir yra išvengiama didesnio varginančio kulno srities skausmo ir diskomforto. 

 

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).