Individualūs momentiniai vidpadžiai talalgijai
Prekės kodas: IOV-T
Rekomenduojama: esant talalgijai ( kulno skausmui)
Užsakymas pradedamas vykdyti tik po specialisto konsultacijos. Jums reikia atvykti adresu T.Ševčenkos g. 16H, Vilnius.
Visi patiekti laukeliai formoje bus naudojami suasmeninto pasiūlymo paruošimui.
+370 685 60010

Talalgija – tai bendras kulno skausmas. Ilgai stovint ar daug vaikštant, pėdos pavargsta, atsiranda nemalonus kulno srities maudimas, o ilgainiui pasireiškia ir skausmas. Netinkamą pėdoms tenkančių apkrovų pasiskirstymą lemia nusileidę pėdos skliautai, kuomet pakinta natūrali pėdos biomechanika. 

Kulno skausmas taip pat yra susijęs ir su riebalinio sluoksnio pagalvėle esančia ties kulno sritimi. Šis sluoksnis yra atsakingas už smūgių amortizaciją, kai kulnas atsiremia į žemę. Senstant, degeneraciniai pakitimai susiję su mažėjančiu kolageno ir skysčių kiekiu lemia riebalinio sluoksnio pado srityje elastingumo sumažėjimą. Maždaug ties 40 gyvenimo metais pado riebalinis sluoksnis pradeda plonėti, mažėja kolageno, elastinių audinių ir vandens kiekis, todėl kartu tai lemia pado storio sumažėjimą. Šie struktūriniai pokyčiai sumažina riebalinio sluoksnio amortizacines savybes bei gebėjimą apsaugoti kulnakaulį.

 

Ortopediniai vidpadžiai tolygiai paskirsto pėdoms tenkantį krūvį ir padeda išlaikyti pėdą taisyklingoje padėtyje. Gerai amortizuoja. Jie pagaminti naudojant silikono plastiką bei minkštą amortizuojančią medžiagą. Išformuojami individualiai kiekvienam žmogui, kad užtikrintų maksimalų komfortą bei pėdos korekciją. 
Esant pageidavimui, vidpadžiai gali būti padengti specialia antistatine, antibakterine sidabro jonų turinčia medžiaga, kuri užkerta kelią nemaloniam kvapui bei užtikrina ypatingą higieną.

Pagrindinis  vidpadžių talalgijai  struktūrinis ypatumas, kuo jie išsiskiria iš kitų, tai - nuo kulno iki padikaulių galvučių einantis papildomas paminkštintas sluoksnis. Šis sluoksnis suteikia daugiau amortizacijos, todėl ilgai stovint ar daug vaikštant kulnas nėra papildomai apkraunamas ir yra išvengiama didesnio varginančio kulno srities skausmo ir diskomforto. 

 

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus