Pėdos fascijos juosta
Prekės kodas: FOOT
Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas.
Rekomenduojama: • esant plantarinės fascijos uždegimui
Kaina:
6.00€
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

Galimas užsakymas telefonu +370 685 60010

 

Pristatymas į LP EXPRESS terminalą
Pristatymo kaina 3.80€
Pristatymas į Lietuvos pašto skyrių
Pristatymo kaina 3.80€
Pristatymas į Omniva terminalą
Pristatymo kaina 3.80€
Pristatymas visoje Lietuvoje
Pristatymo kaina 3.50€
Atsiėmimas parduotuvėje

Apmokėjimas

Bankiniu pavedimu

Elektronine bankininkyste

Kortele arba grynais pristatymo metu

Jei ryte žengiant pirmuosius žingsnius skauda kulnų srityse, tikėtina, kad yra plantarinės fascijos uždegimas, mediciniškai  vadinamas  plantariniu  fascitu. Tai stipraus, storo, fibrozinio raiščio, jungiančio kulnakaulį ir pėdų priekį, uždegimas. Plantarinė fascija padeda išlaikyti pėdos skliautą ir paskirsto jėgą žmogui einant ar bėgant. Perkrovos ar traumos sukelia fascijos uždegimą ir skausmą. O fascijai įplyšus  kulno srityje   formuojasi pentinai, nes įtrukimai užsipildo kalciu.

Šiam susirgimui  gydyti yra sukurta nauja, patogi  ir greitai skausmą malšinanti priemonė. Ji yra pagaminta naudojant labai ploną lipnią juosą, kuri nealergizuoja ir savo sudėtyje neturi latekso.

Ši pėdos fascijos juosta  tinka bet kokios pėdos  formai. Ji tvirtai palaiko pėdos skliautą ir tuo pačiu leidžia  laisvai judėti. Ši juosta  mažina fascijos tempimą ir taip akimirksniu malšina skausmą. Šios priemonės pagalba galima žymiai arba visiškai sumažinti pėdų skausmą. Ji padės daug dirbant, stovint, sportuojant ar  bėgant maratonus.

Juosta patogi naudoti tiek dieną tiek ir naktį. Ji neatsiklijuos maudantis duše. Paprastai juosta laikosi 3-5 dienas, bet kas 5 dienas ją rekomenduojama pakeisti nauja.Gydant plantarinį fascitą šią priemonę  reikią naudoti 24 val per parą ir 7 dienas per savaitę. Gydymas dažniausiai  trunka nuo 6 iki 8 savaičių arba kol visiškai nurimsta skausmas.

(Pėdos fascijos juostos užsidėjimo instrukcija pateikta antroje fotografijoje.

Perspėjame! Turintiems jautrią odą, naudojant pėdos fascijos juostą, gali  vietiškai atsirasti  odos nutrynimų, nuospaudų, padidėti odos jautrumas.

Dydis Universalus

Gamintojas:
Medsport (Čekija)

 Esant plantariniam fasciitui taip pat rekomenduojame mankštą:

 

Ingrida atsiliepimas 2018 rugsėjo 01 19:45:32 07:45 PM
Padeda ši juosta iškarto.Nors prieš tai buvo išbandyta ir vaistu injekcija ir mankštos ir masažas.Tik ji nelaiko 5 dienas,geriausiu atveju 3.Ir po ja labai šunta koja,niežti,prakaituoja.Tačiau skausmo beveik nejaučiu
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėse Vilniuje adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).