Ausies protezas -2
Prekės kodas: EPT-Ausis-2
Užsakymas pradedamas vykdyti tik po specialisto konsultacijos. Jums reikia atvykti adresu T.Ševčenkos g. 16H, Vilnius.
Visi patiekti laukeliai formoje bus naudojami suasmeninto pasiūlymo paruošimui.

Ausies protezas skirtas naudoti kaip ausies dalį arba visą ausį pakeičiantis elementas. Jie gaminami iš medicininio silikono ir papildomos sintetinės protezavimo medžiagos.
Gaminiai gali būti įvairaus kietumo, kad būtų gaunamas panašus elastingumas, kaip aplink esančių audinių. Paprastai ausies protezą geriausia formuoti pagal sveiką ausį. Todėl patyręs profesionalus protezuotojas atliks modeliavimą pagal veidrodinio atspindžio principą ir sukurs harmoningą viso veido vaizdą.
Taip pat būtina atsižvelgti į anatomines savybes. Naudojant tinkamai pagamintą produktą gali vėl pagerėti garso pelengavimas. Taip pat gali būti išsprendžiama klausos aparato arba akinių dėvėjimo problema. Kasdienėje paciento veikloje ausies protezas turėtų būti kuo mažiau pastebimas.Ausies protezo spalva ir forma pritaikoma pagal paciento anatomiją vizito metu. Jei pacientui reikalingi protezai abiejose pusėse, siekiant atkurti buvusią veido formą labai pravartu turėti nuotraukų iš paciento praeities. Todėl ausies protezai visada gaminami individualiai kiekvienam pacientui.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus